REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

TARGI I KONFERENCJE

 

26 października 2017, 12:07wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot.fotolia.com)

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego (PZPK) organizuje 1 grudnia br. spotkanie szkoleniowe w ramach Akademii Legislacji Kosmetycznej.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

– Chcemy przede wszystkim trafić jak najszerzej do nowych, małych, często jednoosobowych firm, które potrzebują podstawowej wiedzy związanej z działalnością na rynku kosmetycznym – mówi Lidia Lukowska, manager ds. komunikacji PZPK.

Tematyka spotkania obejmuje wykłady i praktyczne warsztaty z następującego zakresu: „Osoba odpowiedzialna - dystrybutor, importer, producent, podwykonawca’, „Role i odpowiedzialność w łańcuchu dostaw zgodnie z rozporządzeniem 1223/2009/WE”, „Notyfikacja produktów kosmetycznych w systemie CPNP”, „Oznakowanie produktu kosmetycznego”, „Borderline claims – wyzwania rynkowe i konkurencyjne”, „Deklaracje marketingowe w teorii i praktyce – warsztaty praktyczne”. Seminarium odbędzie się 1 grudnia w Warszawie. Więcej na kosmetyczni.pl

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony