REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

PERSONALIA

 

19 kwietnia 2018, 10:13wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Anna Socha, członek zarządu ds. łańcucha dostaw w spółce Natura

Anna Socha, członek zarządu ds. łańcucha dostaw w spółce Natura (fot.materiały prasowe/Drogerie Natura)

Anna Socha 16 kwietnia 2018 r. objęła stanowisko członka zarządu ds. łańcucha dostaw w spółce Natura. Będzie nadzorować obszar transportu, magazynów oraz kontroli zapasów spółki zarządzającej siecią drogerii Natura.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Anna Socha jest doświadczonym menadżerem w obszarach operacyjnych i finansowych. Posiada także szeroką wiedzę w zakresie zarządzania procesem logistycznym i zaopatrzenia. Kompetencje te będą szczególnie istotne dla realizacji wyzwań, przed jakimi stoi Natura, a także dla dalszego intensywnego rozwoju spółki.

Anna Socha ukończyła studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Łódzkiej. Jest również absolwentką studiów MBA w Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania University of Maryland. Od początku swojej pracy zawodowej jest związana ze spółkami Pelion, początkowo jako dyrektor ds. kredytowania aptek w Medcines, następnie jako wiceprezes i prezes zarządu PGF Łódź. W 2011 r. objęła stanowisko wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych i finansowych, a dwa lata później prezesa zarządu spółki PGF – Hurt, przekształconej kolejno w PGF S.A. Od 2016 r. do września 2017 r., jako wiceprezes zarządu PGF S.A., była odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne i finansowe spółki.

Anna Anna Socha od postaw współtworzyła Polską Grupę Farmaceutyczną, dbając o rozwój spółki, umacnianie jej pozycji rynkowej oraz budowanie jak najlepszych relacji z farmaceutami.

Drogerie Natura to dziś jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Liczy blisko 280 sklepów na terenie całego kraju.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony