REKLAMAPPH - baner główny - lipiec 2019 r.

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

E-commerce

 

20 sierpnia 2018, 15:26wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Sieć drogerii Natura uruchomiła aplikację lojalnościową na smartfony. Dzięki niej klienci przystępujący do Klubu Natura mogą skorzystać ze spersonalizowanych ofert i promocji oraz gromadzą punkty, które wymieniają na nagrody.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (lipiec 2019)

(fot. materiały prasowe/Natura)

Aplikacja Natura jest już do pobrania w sklepach Google Play lub App Store. Umożliwia natychmiastowe zarejestrowanie się do programu lojalnościowego Klub Natura. Pełni funkcję wirtualnej karty lojalnościowej, ale karty plastikowe, którymi posługiwali się dotąd klienci, nie są wycofywane.

Wszystkie informacje dotyczące konta użytkownika Klubu Natura są dostępne w aplikacji – aktualne saldo punktów łącznie z tymi, które były zgromadzone wcześniej na karcie plastikowej. Punkty w dowolnym momencie mogą zostać wymienione na nagrody lub przekazane na cele dobroczynne.

Użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowościach i promocjach dostępnych w drogeriach Natura. Trafia do nich spersonalizowana oferta. Funkcje aplikacji są stale rozbudowywane i udoskonalane.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony