REKLAMANajlepszy Produkt 2020 - Baner Główny (20.08 - 30.09.2019)

WYDARZENIA I PREMIERY

 

12 lutego 2019, 09:15wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Eve Truth oferuje owocowe i kwiatowe nuty zmieszane z tonami Ziemi. Zapach zostanie wprowadzony na większości z 50 rynków marki w pierwszym kwartale 2019 roku.
 

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach
Kolejny zapach hollywoodzkiej gwiazdy ukaże się już wkrótce na rynku

Kolejny zapach hollywoodzkiej gwiazdy ukaże się już wkrótce na rynku (fot. Avon)

Marka sprzedaży bezpośredniej Avon poszerzyła swoją linię zapachową we współpracy ze swoją ambasadorką marki i hollywoodzką gwiazdą Evą Mendes. Nowe perfumy Eve Truth dołączą do innych z kolekcji marki - Eve Duet, Eve Elegance, Eve Alluring i Eve Confidence.

Zapach stworzony przez francuskiego perfumiarza Laurenta Le Guerneca, został sformułowany z mieszanki kwiatów, owoców i materiałów ziemi, w tym skały mineralnej i magnetytu.

- Jestem zaszczycona, że jestem twarzą Eve Truth, która odzwierciedla wiele wcieleń kobiet i zapewnia wrażenia zapachowe, które ucieleśniają współczesne kobiety – skomentowała nową propozycję zapachu Eva Mendes.

- Mamy ogromną szansę na dalsze zwiększenie udziału w rynku i poprawę postrzegania marki, ponieważ opracowujemy atrakcyjne oferty konsumenckie, takie jak Eve Truth, w celu zbudowania pozycji Avon jako globalnego producenta zapachów – dodała Tatiana Piccolo, wiceprezes Avon ds. Global Fragrance.

Nowy zapach pojawił się w trudnych czasach dla marki, po ogłoszeniu przez nią, że planuje duże zmiany, w tym redukcję 10% pracowników w tym roku.
 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony