REKLAMAAJona_banner główny sierpień 2019

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

15 marca 2019, 13:02wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Firma Avon Products nie została objęta rebrandingiem, o którym informowała spółka Avon USA. Poza Stanami Zjednoczonymi, Kanadą i Puerto Rico wciąż aktualne jest dotychczasowe logo firmy

Firma Avon Products nie została objęta rebrandingiem, o którym informowała spółka Avon USA. Poza Stanami Zjednoczonymi, Kanadą i Puerto Rico wciąż aktualne jest dotychczasowe logo firmy (fot. mat. prasowe )

W reakcji na doniesienia o zmianie logo Avon Products, firma wystosowała komunikat, iż rebrending dotyczy wyłącznie prywatnej spółki Avon USA, która nie jest zależna od jej struktur, a jedynie zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów Avon na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Puerto Rico.  

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

Niedawno w internecie stało się głośno o zmianie logo firmy Avon. Również i my napisaliśmy o tym i o kontrowersjach na ten temat (link).

Jednak firma Avon prostuje te doniesienia:

– Avon USA (New Avon LLC) jest prywatną spółką, która została założona w marcu 2016 r. Produkuje i dystrybuuje produkty pod marką Avon w USA, Kanadzie i Puerto Rico. Jest zupełnie odrębnym podmiotem prawnym i to jej dotyczy zmiana wizualna logo – czytamy w komunikacie firmy.

Zgodnie z wyjaśnieniami firmy, Avon Products Inc., która jest globalną spółką giełdową, funkcjonująca w ponad 50 krajach na całym świecie, w tym w Polsce, nie została objęta rebrandingiem.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony