REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

3 lipca 2017, 13:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Bedros Kalfayan

Bedros Kalfayan (fot. materiały prasowe)

Od 1 lipca stanowisko General Managera w Nivea Polska objął Bedros Kalfayan, dotychczasowy country manager filii Beiersdorf A.G. na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za strategię rozwoju firmy w Polsce i krajach bałtyckich.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

– Polska jest wyjątkowym rynkiem w regionie - niezwykle konkurencyjnym, a Nivea Polska jest na stabilnej fali wzrostowej i wierzę, że połączenie obecnego, silnego zespołu i mojego dotychczasowego doświadczenia z rozwijających się rynków europejskich, przyczyni się do dalszych sukcesów Nivea Polska – mówi Bedros Kalfayan.

Bedros Kalfayan przejmuje stery w Nivea Polska od Katarzyny Milanovic, która funkcję general manager pełniła od października 2013 roku. Stworzony i prowadzony przez nią zespół z sukcesem rozwijał firmę w ostatnich latach. Katarzyna Milanovic z Beiersdorf A.G. była związana przez ostatnie 20 lat. Teraz zdecydowała się podjąć nowe wyzwania biznesowe poza firmą.

Bedros Kalfayan z branżą FMCG jest związany od 2007 roku, kiedy to dołączył do Beiersdorf A.G. w Bułgarii, obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży na region Bułgarii, Macedonii i Albanii. Już po niespełna dwóch latach objął całkowitą odpowiedzialność za ten region, przejmując stanowisko country managera. W 2012 roku awansował na stanowisko country managera na region Rumunii, Bułgarii i Mołdawii, zarządzając tym samym drugim co do wielkości, po rynku polskim, rynkiem w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony