REKLAMAK-Beauty wrzesień-październik 2018 - baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

6 grudnia 2017, 16:39(fot. materiały prasowe)

Jeszcze tylko do piątku 8 grudnia firmy kosmetyczne mogą bezpłatnie dodawać wpisy do katalogu, który będzie dystrybuowany na stoiskach narodowych na targach zagranicznych objętych rządowym programem wsparcia eksportu. Swoją wizytówkę w katalogu może umieścić każda firma, również niebędąca wystawcą.  Za branżowe programy promocji, w tym branży kosmetycznej, odpowiada Polska Agencja Inwestycji i Handlu.   

REKLAMAModus -belka w artykułach - październik 2018

W związku z rozpoczęciem promocji polskiej branży kosmetycznej (Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand, poddziałanie 3.3.2 PO IR) firmy kosmetyczne mogą bezpłatnie dodawać  swoje wizytówki w katalogu targowym, który dystrybuowany będzie na stoiskach narodowych na targach zagranicznych w 2018 r.

Wypełniony oraz podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: cosmetics@paih.gov.pl. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze tylko do 8 grudnia 2017 r. do godziny 16:00.

Za organizację narodowych stoisk na targach zagranicznych w ramach wsparcia polskiego eksportu i polskich marek odpowiada Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Stoiska narodowe mają na celu promocję branży jako całości. Przedsiębiorcy mogą je wykorzystać jako miejsce spotkań B2B, gdzie wyświetlą swoje filmy promocyjne czy udostępnią katalogi, odbędą spotkania (PAIH może również zapewnić np. pomoc tłumacza). Jest to szczególnie atrakcyjna propozycja dla początkujących firm, które jeszcze nie mogą sobie pozwolić na wykupienie stoiska na targach. 

Bardzo ważne jest jednak profesjonalne przygotowanie materiałów promocyjnych. Powinny być wizytówką firmy, zawierać najważniejsze informacje o niej i jej produktach, precyzyjne dane kontaktowe dla kontrahentów i być przetłumaczone na odpowiedni język. Wcześniej należy również skontaktować się z Polską Agencją Inwestycji i Handlu i ustalić możliwości oraz formę promocji na targach zagranicznych.

Więcej informacji o programie wsparcia (w tym poradnik eksportera) na portalu promocji eksportu www.trade.gov.pl

oraz na portalu dla branży kosmetycznej obsługiwanym przez PAIH www.polish-cosmetics.com

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony