REKLAMAKampania PAH_Banner Główny
 

11 sierpnia 2022, 11:51wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Turniej golfowy Brunetki Blondynki to rywalizacja ale także towarzyszące jej metamorfozy wyglądu oraz atrakcje i nagrody

Turniej golfowy Brunetki Blondynki to rywalizacja ale także towarzyszące jej metamorfozy wyglądu oraz atrakcje i nagrody (fot. materiały prasowe)

IX edycja kobiecego turnieju golfowego „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Paprocki & Brzozowski”. odbędzie się 13-14 sierpnia na polu Gradi Golf Club. Organizatorką i pomysłodawczynią turnieju jest Marzena Gradecka, prezes Drogerii Jasmin. 

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

W dniach 13-14 sierpnia na polu Gradi Golf Club, odbędzie się IX edycja kobiecego turnieju golfowego „Brunetki, Blondynki”. W minionych latach turniejowi patronowały Drogerie Jasmin będące częścią biznesu Marzeny i Krzysztofa Gradeckich, do których należy m.in. jedna z największych hurtowni kosmetyczno-chemicznych PGD Polska i turniej odbywał się pod nazwą „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin”.

Czytaj: Kobiecy turniej golfowy Brunetki, Blondynki 2021 pełen emocji

Czytaj: PGD Polska 30 lat historii i 700 mln zł obrotu  

Tegoroczna edycja ma wyjątkowy charakter i rozmach. Odbędzie się w marynistycznych klimatach. Wydarzenie uświetnią atrakcje od najsłynniejszych polskich projektantów – Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego. Ekskluzywna impreza będzie przeznaczona tylko dla uczestniczek turnieju oraz związanych z marką Paprocki & Brzozowski celebrytek.

Marynistyczne klimaty podkreślą warsztaty wyplatania makram, warsztaty tworzenia biżuterii w morskim klimacie oraz pokaz barmański, podczas którego motywem przewodnim będą drinki na bazie rumu. Charakter wydarzenia wzbogaci bogata scenografia i wizualna oprawa eventu nawiązująca do tematyki morskiej. Po sportowej rywalizacji panie będą mogły zrelaksować się w specjalnie zaaranżowanej strefie z plażą. Jak co roku uczestniczki poddadzą się metamorfozom pod okiem makijażystek i fryzjerów. Obowiązują stroje inspirowane morzem. Nie zabraknie tańców oraz koncertu grupy „W Stronę Portu”.

Turniej „Brunetki, Blondynki” jest okazją do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, a także popularyzuje grę w golfa wśród kobiet – stąd prowadzona jest równolegle Akademia Golfa dla pań stawiających pierwsze kroki w tym sporcie. Organizatorzy, jak co roku, nie ograniczają uczestniczek turnieju limitem hcp, pomimo tego, że turniej znajduje się na wysokiej pozycji w ramach kategoryzacji Polskiego Związku Golfa. Większość nagród jest możliwych do wygrania na każdym poziomie golfowego wtajemniczenia.

Tradycyjnie na tzw. 19. dołku odbędzie się konkurs „Nearest to the Pin”, który rozgrywany jest w wieczorowym stroju i szpilkach. Nagrodą w konkursie jest voucher pobytowy w hotelu Dr Irena Eris.

Turniej „Brunetki, Blondynki” wygrał plebiscyt na Najlepszy Golfowy Event Roku (Impreza Golfowa Roku 2020 i 2021 - PGAwards).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony