REKLAMAHAINZ-GLAS - Baner Główny WK (26.06 - 06.07.2019)

PRODUCENCI I MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

17 marca 2019, 21:19wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W dziale Cosmoprof Perfumery & Cosmetics był wybór marek z szeroką gamą produktów inspirowanych trendem eko

W dziale Cosmoprof Perfumery & Cosmetics był wybór marek z szeroką gamą produktów inspirowanych trendem eko (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Głównym tematem kolejnej edycji Cosmoprof Worldwide Bologna było zrównoważone piękno. Od opakowań po receptury, od badań nad naturalnymi składnikami po zasady wybrane przez firmy ze świadomymi  jego znaczenia menedżerami.

Cosmoprof jest dowodem na to, że dzisiaj koncentrujemy się na produktach kosmetycznych zapewniających prawdziwe doznania zmysłowe. Dominuje nie tylko zrównoważone piękno, ale i holistyczne.

Proste gesty, elementy organiczne i synergie tworzą stan dobrego samopoczucia, respektując zarówno nasze ciało, jak i środowisko, w którym żyjemy. Cosmoprof Worldwide Bologna przewiduje te trendy, wprowadzając do Cosmo Perfumery & Cosmetics wybór marek z szeroką gamą produktów inspirowanych tym nastrojem.

Cosmoprof jest rozpoznawany na całym świecie jako miejsce, w którym po raz pierwszy odkryto innowacyjne produkty i trendy w świecie piękności. Dominującym trendem rynkowym jest niewątpliwie nacisk na zrównoważony rozwój.

Firmy dążą do tego, aby stać się zrównoważone ekologicznie zarówno pod względem organizacji, jak i produktów, podczas gdy konsumenci stają się coraz bardziej świadomi naturalnych składników i całkowicie ekologicznych opakowań.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony