REKLAMAHAINZ-GLAS - Baner Główny WK (26.06 - 06.07.2019)

KONSUMENT i TRENDY

 

18 marca 2019, 16:01Cosmoprof nie tylko pokazuje trendy, ale je tworzy

Cosmoprof nie tylko pokazuje trendy, ale je tworzy (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

 "Efekt Kopciuszka" - to tylko jeden z trendów, które objawiły się na tegorocznym Cosmoprof w Bolonii - największych targach kosmetycznych świata. 

Światowy przemysł kosmetyczny dąży do doskonałości pod względem jakości produkcji, jak i innowacji technologicznych, ale nie tylko. Cosmoprof jest dowodem na to, że dzisiaj koncentrujemy się na produktach kosmetycznych zapewniających prawdziwe doznania zmysłowe. Dominuje w nich nie tylko zrównoważone, ale i holistyczne piękno.

Proste gesty, elementy organiczne i synergie tworzą stan dobrego samopoczucia, respektując zarówno potrzeby naszego ciała, jak i uwzględniając warunki środowiskowe, w którym żyjemy. Cosmoprof przewidział te trendy, wprowadzając do działu  Perfumery & Cosmetics wybór marek z szeroką gamą produktów inspirowanych tym trendem, które doskonale wpisują się w takie tematy przewodnie targów jak zrównoważony rozwój, koncentracja na składnikach i zielona filozofia.

Cosmoprof tworzy trendy

Dzięki prestiżowi zdobytemu w swojej ponad 50-letniej historii, Cosmoprof jest wydarzeniem wyznaczającym trendy dla sektora kosmetycznego. To właśnie w Bolonii wiodące firmy z sektora prezentują swoje nowe produkty i najnowsze innowacje, które wpłyną na trendy rynkowe. Kompletny raport z najmodniejszymi produktami z całego programu zostanie udostępniony w kwietniu 2019 r. To obowiązkowa pozycja dla przemysłu kosmetycznego. CosmoTrends został opracowany we współpracy z międzynarodową agencją trendów Beautystreams, która przed wydarzeniem wybrała 40 najbardziej innowacyjnych produktów i 5 najbardziej wpływowych trendów, które zostaną wyróżnione na targach w Bolonii, co wpłynie na rynek w nadchodzących miesiącach. A oto pierwsze trendy wyłoniły się z pierwszego raportu CosmoTrends.
 

Efekt Kopciuszka

Kosmetyki, które dają efekt „Kopciuszka”, zapewniają natychmiastową satysfakcję w postaci widocznych od razu skutków pielęgnacji skóry, czy insta-glam. Produkty te mają potężny efekt transformacyjny i oczywistą atrakcyjność fotogeniczną, godną uchwycenia w transmisjach na żywo i filmach. Jednak, jak sugeruje bajkowa nazwa, te szybko działające wzmocnienia i efekty wizualne trwają tylko kilka godzin. Po północy efekt znika, ale to bez znaczenia. Produkty są zabawne w obsłudze i zabawie, inspirują do wyrażania siebie i oferują ciekawe wrażenia zmysłowe.

Naturalne i skuteczne składniki

W miarę jak konsumenci stają się coraz bardziej biegli w czytaniu etykiet, odrzucają toksyczne składniki i wypełniacze i skłaniają się w kierunku czystych, naturalnych składników, które oferują super skoncentrowane dawki korzyści w pielęgnacji skóry. Te wysoce aktywne preparaty są wypełnione bardzo wydajnymi, aktywnymi substancjami naturalnymi, które głęboko odżywiają skórę, naprawiają jej naturalną wilgotność i przyspieszają cykl odnowy. Zwłaszcza produkty bezwodne są bardziej skoncentrowane, ponieważ nie są napełniane i rozcieńczane wodą. Wyeliminowanie H2O redukuje również potrzebę stosowania konserwantów, ponieważ bakterie rozmnażają się w wodzie, więc formuły są również czystsze.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony