REKLAMAHEAN_banner główny_do 02.02
Zdjęcia internautów

Zdjęcia internautów (fot. facebook)

Strona 2 z 2
REKLAMAMężczyzna w świecie beauty webinar_obajrzyj nagranie_ baner w artykule

Z uwagi na brak opakowań na rynku, w niektórych przypadkach wykorzystujemy puste opakowania, np. puste tuby przeznaczone pierwotnie na inny produkt, które zostały oklejone właściwą etykietą. Zapewniamy, że zawartość jest zgodna z etykietą, tj. tuba zawiera żel o działaniu antybakteryjnym o zaw. alkoholu 70%. Można się o tym przekonać chociażby po charakterystycznym zapachu alkoholu.

Wyjaśniamy również, że technicznie nie jest możliwe oklejenie etykietą już napełnionej tuby – można okleić wyłącznie pustą tubę.

Standardowy czas oczekiwania na opakowania to 2 miesiące. Przy trwającej epidemii i całkowitym braku na rynku jakichkolwiek środków antybakteryjnych i antywirusowych uznaliśmy, że szybkie działanie w celu ochrony zdrowia Polek i Polaków jest ważniejsze, niż estetyka opakowania.

Gwarantujemy, że w każdym produkcie oznaczonym logo marki Dr. Szmich jest żel o działaniu antybakteryjnym.

Jeżeli ktokolwiek z naszych Klientów nie jest usatysfakcjonowany, może dokonać zwrotu produktu do producenta i otrzymać zwrot 100% ceny detalicznej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 100

 • 91
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 5
  NIEPRZYDATNY

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~pracująca zdalnie 7 ponad rok temu

  23.03.2020 r. w za 1 opakowanie żelu antybakteryjnego Dr Szmich 50 ml zapłaciłam 23 zł.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Warszawiak 6 ponad rok temuocena: 0% 

  Niestety, jest to niezgodne z Ustawą o Kosmetykach i grozi za to duża kara. Niepotrzebnie poważna Firma ośmiesza się przyjmując taką strategię. Przyjmijmy, że jakiś oszust podszywa się pod Firmę i nakleja na inny wyrób swoją naklejkę. Dlatego przyjmuje się, że informacja która jest na opakowaniu kosmetyku musi być oznaczona w sposób TRWAŁY. W tym wypadku w sposób trwały jest oznaczony "żel do usuwania lakieru do paznokci" i Klient może domniemywać, że w środku jest właśnie taki preparat. Co więcej, każdy produkt wprowadzony do obrotu powinien być rejestrowany w europejskim rejestrze CPNP wraz z określonym rodzajem opakowania. Wątpię, żeby takie opakowanie było docelowym opakowaniem. Myślę, że była to zwyczajnie chęć uzyskania maksymalnego zysku i wykorzystania sytuacji pod płaszczykiem "szybkiego" dotarcia do Klienta.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~user 5 ponad rok temu

  (komentarz niezgodny z regulaminem forum)

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pola 4 ponad rok temuocena: 84% 

  Brawo Delia! A jak ktoś jest dzbanem i nie odróżnia zapachu żelu antybakteryjnego z alkoholem od zmywacza do paznokci, to nie powinien wrzucać postów na Facebooka. Poszukiwacze taniej sensacji, mają teraz 5 minut sławy jako naczelne bałwany internetów.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Angom 3 ponad rok temuocena: 56% 

  Zamiast wprowadzać ludzi w błąd, wystarczyło do opakowania dołączyć informację o tym, że jest to opakowanie zastępcze zawierające inny niż opisu wynika środek. Wystarczyło pomyśleć a nie narażać siebie i firmę z której opakowań skarzystano na utratę wiarygodności i śmieszność. Przekuć się to może na odpowiednio mniejsze dochody finansowe, co nikogo nie powinno dziwić.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mania 2 ponad rok temuocena: 0% 

  Ale sprzedaż do hurtowni i potem dalej to chyba cena ulega zmianie przecież jak hurtownie kupią od was za 5 zł netto to sprzedają ze swoją marżą plus VAT i potem do sklepów i tak oto są różne ceny a nie ukrywajmy że producenci podnieśli ceny produktów antybakteryjnych

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Polak 1 ponad rok temuocena: 83% 

  To jest blyskawiczna reakcja na potrzebe chwili. Bravo Firma Delia!

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony