REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny

11 sierpnia 2022, 12:53wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
4 tys. zł udało się zebrać dzięki pierwszej akcji kasjerskiej zorganizowanej w drogerii DM w Jeleniej Górze. Zasilą one konto Fundacji im. Świętej Jadwigi

4 tys. zł udało się zebrać dzięki pierwszej akcji kasjerskiej zorganizowanej w drogerii DM w Jeleniej Górze. Zasilą one konto Fundacji im. Świętej Jadwigi (fot. materiały prasowe)

4 tys. zł trafi na konto Fundacji im. św. Jadwigi wspierającej dzieci i młodzież, dzięki akcji kasjerskiej przeprowadzonej w drogerii DM w Jeleniej Górze. Kolejna akcja została zaplanowana już na 13 sierpnia.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Pierwsza Akcja Kasjerska DM odbyła się 6 sierpnia w drogerii DM w Jeleniej Górze, przy  Al. Jana Pawła II 31b. W akcji wzięli udział pracownicy DM i wolontariusze Fundacji im. św. Jadwigi, za kasą usiadł między innymi sam jej prezes Kazimierz Pabisiak. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać 4 tysiące złotych, które zostaną przeznaczone na projekty Fundacji wspierające dzieci i młodzież.

Kolejna akcja została zaplanowana już na najbliższą sobotę 13 sierpnia w godz. 12.00-14.00 również w drogerii w Jeleniej Górze. Beneficjentem akcji będzie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie „Karkonoskie Iskierki”, której drogerie przekazały już jedną darowiznę podczas otwarcia sklepu w Jeleniej Górze. Za kasą usiądzie opiekunka Stowarzyszenia Magdalena Kuźma.

Nie bez powodu jedną z naszych dewiz jest hasło „Tu liczy się człowiek, Tu kupuję”. Zrównoważone, innowacyjne i rozsądne działanie na rzecz człowieka jest częścią naszej kultury organizacyjnej oraz aktywności handlowej. Unikatowość „Akcji Kasjerskich” polega właśnie na wspólnym zaangażowaniu wszystkich stron. Dzięki temu lepiej rozumiemy wzajemnie swoje potrzeby i doceniamy każdy gest – mówi Markus Trojansky, general manager DM w Polsce. – Wierzymy, że ten koncept sprawdzi się także w Polsce – dodaje.

DM-Drogerie Markt to sieć drogerii, która prowadzi 3,8 tys. punktów sprzedaży i zatrudnia ponad 66 tys. w całej Europie. W roku obrotowym 2019/2020 DM odnotowały sprzedaż w wysokości 12,3 mld euro wygenerowaną łącznie we wszystkich 13 krajach europejskich. W tym samym okresie w Niemczech około 42 600 pracowników wygenerowało sprzedaż na poziomie 9,4 mld euro.

W Polsce Drogerie Markt otworzyły pierwszą drogerię 21 kwietnia 2021 r. we Wrocławiu, w parku handlowym Galaktyka przy ul. Ślężnej.

Przeczytaj więcej i zobacz zdjęcia: Pierwsza drogeria DM w Polsce. Nowoczesna, przyjazna rodzicom i dzieciom

Następnie została otwarta drogeria w Jeleniej Górze, a lada moment ma ruszyć sklep w Lubaniu. DM to także sklep internetowy dm.pl

Czytaj także: 100 dni DM-Drogerie Markt na polskim rynku

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony