REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

21 lutego 2020, 09:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Na zdjęciu statuetki przyznawane w konkursach Drogeria Roku i Market Roku

Na zdjęciu statuetki przyznawane w konkursach Drogeria Roku i Market Roku (fot.wiadomoscikosmetyczne.pl)

Rusza kolejna edycja rankingu Drogeria Roku, w którym wyłaniamy najlepsze sklepy kosmetyczne w Polsce. Do 20 marca br. przyjmujemy zgłoszenia. Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i pochwal się swoim wyjątkowym biznesem klientom oraz partnerom biznesowym.

REKLAMA

Wiadomości Kosmetyczne od 10 lat organizują plebiscyt Drogeria Roku. To unikalny projekt, w którym wyłaniamy najlepsze sklepy kosmetyczne, stosując obiektywne kryteria i promując biznesowy talent i inicjatywę właścicieli sklepów działających na tak bardzo konkurencyjnym rynku.

Jeśli prowadzisz drogerię, odnosisz sukcesy, chcesz pochwalić się swoim biznesem – zgłoś się do rankingu już dziś i zdobądź logo Drogerii Roku 2020. Ten charakterystyczny symbol jest znakomicie rozpoznawalny nie tylko w branży, ale także wśród konsumentów.

Aby wziąć udział w rankingu wystarczy wypełnić online załączony kwestionariusz zgłoszeniowy (w załączeniu pod tekstem) i odesłać go na podany adres. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 20 marca 2020 r. 

Finaliści i zwycięzcy rankingu Drogeria Roku 2018 wśród sklepów indywidualnych i sieci drogeryjnych

Zapraszamy do udziału w rankingu wszystkich właścicieli drogerii, którzy chcą pochwalić się klientom i partnerom handlowym swoim wyjątkowym biznesem. Zachęcamy także centrale sieci drogeryjnych do zgłaszania do rankingu najlepszych, najbardziej reprezentacyjnych sklepów, które zasługują ich zdaniem na tytuł Drogerii Roku 2020.

Finalistów rankingu Drogeria Roku 2020 wyłoni komplementarne badanie przeprowadzone przez firmę Modus - jedną z największych w Polsce agencji wsparcia sprzedaży. Audytorzy firmy Modus odwiedzą zgłoszone do rankingu drogerie, by według ustandaryzowanego kwestionariusza ocenić wygląd zewnętrzny placówek, czystość, wyposażenie, obsługę i udogodnienia dla klientów.  

Następnie zwycięzców, spośród drogerii, które otrzymają w badaniu najwięcej punktów, wskaże w jawnym głosowaniu niezależne Jury, złożone z kilkudziesięciu ekspertów. O tym, kto ostatecznie wygrał, dowiemy się już 27 maja 2020 r. podczas Retail & FMCG Congress największej konferencji biznesowej łączącej firmy działające na rynku FMCG – producentów, dystrybutorów, sieci detaliczne i dostawców usług.

Czytaj także: Drogeria Roku 2019. Oto zwycięzcy konkursu!

Czytaj także: Drogeria Roku 2019. Wyniki konkursu

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony