REKLAMA

22 maja 2020, 15:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nagrodzone drogerie wykorzystują logo Drogerii Roku w swoich działaniach marketingowych

Nagrodzone drogerie wykorzystują logo Drogerii Roku w swoich działaniach marketingowych (fot.wiadomoscikosmetyczne.pl)

Jeśli prowadzisz drogerię, odnosisz sukcesy, chcesz pochwalić się swoim biznesem – zgłoś się do rankingu już dziś i zdobądź logo Drogerii Roku 2020. Ten charakterystyczny symbol jest znakomicie rozpoznawalny nie tylko w branży, ale także wśród konsumentów. Zapraszamy do udziału w rankingu wszystkie sklepy kosmetyczne, które chcą zaprezentować swój pomysł na biznes, zarówno partnerom handlowym, jak i konsumentom i opowiedzieć nam, jak radzą sobie na rynku również w trudnym czasie pandemii.

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Wiadomości Kosmetyczne od 10 lat organizują plebiscyt Drogeria Roku. To unikalny projekt, w którym wyłaniamy najlepsze sklepy kosmetyczne, stosując obiektywne kryteria i promując biznesowy talent i inicjatywę właścicieli sklepów działających na tak bardzo konkurencyjnym rynku.

Jeśli prowadzisz drogerię, odnosisz sukcesy, chcesz pochwalić się swoim biznesem – zgłoś się do rankingu już dziś i zdobądź logo Drogerii Roku 2020. Ten charakterystyczny symbol jest znakomicie rozpoznawalny nie tylko w branży, ale także wśród konsumentów.

Aby wziąć udział w rankingu wystarczy wypełnić formularz załączony do artykułu i odesłać go na podany adres. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 31 maja 2020 r. 

Finaliści i zwycięzcy rankingu Drogeria Roku 2018 wśród sklepów indywidualnych i sieci drogeryjnych

Zapraszamy do udziału w rankingu wszystkich właścicieli drogerii, którzy chcą pochwalić się klientom i partnerom handlowym swoim wyjątkowym biznesem. Zachęcamy także centrale sieci drogeryjnych do zgłaszania do rankingu najlepszych, najbardziej reprezentacyjnych sklepów, które zasługują ich zdaniem na tytuł Drogerii Roku 2020.

Prosimy napiszcie jak najwięcej o zgłaszanych sklepach, jak wygląda w nich praca na co dzień, co powoduje o tym, że mają swoich wiernych klientów. My dodatkowo skontaktujemy się z Wami, opiszemy sklepy i opublikujemy artykuły na naszym portalu.

Wszystkich dotychczasowych zwycięzców i finalistów rankingu prosimy także o dosłanie zdjęć pokazujących, w jaki sposób wykorzystali logo Drogerii Roku w swoich sklepach i w działaniach marketingowych.

Zwycięzców edycji Drogeria Roku 2020, spośród drogerii wskaże niezależne jury złożone z kilkudziesięciu ekspertów, menedżerów z wiodących firm kosmetycznych. Zwycięzców konkursu ogłosimy już 12 października 2020 r. podczas Retail & FMCG Congress największej konferencji biznesowej łączącej firmy działające na rynku FMCG – producentów, dystrybutorów, sieci detaliczne i dostawców usług.

Czytaj także: Drogeria Roku 2019. Oto zwycięzcy konkursu!

Czytaj także: Drogeria Roku 2019. Wyniki konkursu

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony