REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

12 stycznia 2018, 13:13wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Doradcy klienta w Rossmannie będą udzielać fachowych konsultacji w oparciu o wiedzę z zakresu kosmetologii oraz znajomości produktów

Doradcy klienta w Rossmannie będą udzielać fachowych konsultacji w oparciu o wiedzę z zakresu kosmetologii oraz znajomości produktów (fot. mat. prasowe)

Rossmann szuka doradców klienta do drogerii w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Krakowie, Bełchatowie, Wrocławiu i Bytomiu. Zgodnie z ogłoszeniami zamieszczonymi na portalu pracuj.pl osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiadały przede wszystkim za profesjonalne doradztwo kosmetyczne.

REKLAMASdruk - belka w artykułach - grudzień 2018

Do tej pory w drogeriach Rossmann raczej nie można było liczyć na uzyskanie porady przy półce. Ewentualne pytania można było zadać dopiero osobie obsługującej kasę, w trakcie finalizacji zakupów. Tym samym nie można więc było liczyć na indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań, a jedynie na podstawowe informacje o produkcie.

Poszukiwanie doradców klienta w drogeriach Rossmann jest więc oznaką nowego podejścia sieci do obsługi. Zadaniem doradców ma być udzielanie fachowych konsultacji w oparciu o wiedzę z zakresu kosmetologii oraz znajomości produktów. Od kandydatów na to stanowisko firma oczekuje zainteresowania światem kosmetyków i znajomości zagadnień kosmetologicznych oraz gotowości do podnoszenia kwalifikacji zarówno w zakresie doradztwa, jak i wiedzy o produktach. Dodatkowym atutem ma być doświadczenie zawodowe w drogerii oraz wykształcenie kosmetologiczne.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony