REKLAMANajlepszy Produkt 2020 - Baner Główny (20.08 - 30.09.2019)

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

7 lutego 2019, 15:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorstwa z sektora FMCG (żywność, napoje, kosmetyki) oraz firmy technologiczne do udziału w "Polska Festival" w Indonezji. Wydarzenie ma charakter wystawienniczo-targowy i jest największym jak dotąd projektem promującym polski biznes w Indonezji.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

(fot. materiały prasowe)

"Polska Festival" w Indonezji odbędzie się w dniach 18-24 marca 2019 r. w Dżakarcie. Jego głównym celem jest przedstawienie potencjału firm z Polski, a także zwrócenie uwagi na wysoką jakość naszych produktów.

Wydarzenie sprzyja utorowaniu drogi polskiemu biznesowi do skutecznej ekspansji na 250 milionowy rynek indonezyjski. Festiwal adresowany jest przede wszystkim do przedsiębiorstw z sektorów spożywczego, kosmetycznego oraz sektorów towarzyszących - będą one miały okazję zaprezentować i sprzedać swoje produkty, technologie i usługi.

Festiwal odbędzie się w Centrum Handlowym PIK Avenue w północnej Dżakarcie, zlokalizowanym blisko stołecznego portu lotniczego. Jest to jedno z lepiej prosperujących centrów handlowych w stolicy Indonezji, odwiedzane przez zamożną społeczność, głównie pochodzenia chińskiego. Szacuje się, że podczas wydarzenia centrum PIK Avenue może odwiedzić około 40-50 tys. klientów.  

W programie wydarzenia zaplanowano:

 • 20 stoisk polskich firm w głównym lobby PIK Avenue, co daje możliwość przebadania rynku i dotarcia do końcowych klientów
 • Warsztaty dla polskich firm z ekspertami: omówienie kluczowych kwestii prowadzenia biznesu w Indonezji (rejestracja firmy, rejestracja produktów, procedury importowe, współpraca z indonezyjskimi firmami)
 • Spotkania B2B
 • Sprzedaż towarów – połowa utargu staje się zyskiem wystawcy (w porozumieniu z władzami PIK Avenue)

Więcej informacji, warunki udziału i kontakt do biura handlowego w Indonezji na stronie PAIH.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony