REKLAMAWebinar Relex WH baner głowny

7 grudnia 2022, 11:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Hebe w centrum handlowym Auchan Krasne w Rzeszowie

Hebe w centrum handlowym Auchan Krasne w Rzeszowie (fot. materiały prasowe)

Sieć Hebe otworzyła kolejną drogerię. Tym razem w Rzeszowie, w centrum handlowym Auchan Krasne. To piąte otwarcie pod szyldem Hebe od początku grudnia br. 

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Hebe tradycyjnie w końcówce roku przyspiesza z otwieraniem nowych sklepów. Zgodnie z zapowiedziami sieć inwestuje więc zarówno w kanał stacjonarny, jak i w e-commerce, który wzrósł w jej przypadku o 13 proc. rok do roku.

Po wczorajszych otwarciach drogerii w Łomiankach i w Garwolinie, a 2 grudnia w Lublinie i w Jarocinie, od dziś mieszkańcy Rzeszowa mają kolejny sklep Hebe. To już szósta drogeria sieci w stolicy Podkarpacia. Nowe Hebe powstało w centrum handlowym Auchan Krasne, przy ul. Krasne 20 B.

Hebe jest jedną z największych sieci drogeryjnych działających na polskim rynku. Pierwsza drogeria Hebe powstała w 2011 r. w Warszawie przy al. Jerozolimskich. 16 września br., w Centrum Handlowym M1 przy al. Pokoju 67, została otwarta 300 drogeria stacjonarna Hebe. Hebe.pl to internetowy sklep portugalskiej sieci.

Hebe działa w grupie Jeronimo Martins, do której należy także sieć dyskontowa Biedronka. Hebe jest zarządzane przez spółkę Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Hebe w roku kalendarzowym 2021 odnotowało wzrost sprzedaży o 182 mln zł (16,8 proc.).

Sprzedaż online Hebe osiągnęła 13 proc. udział w całości sprzedaży i wartość 165 mln zł. W porównaniu do 2020 roku wzrost sprzedaży w tym kanale wyniósł 87,3 mln zł.

Czytaj także: Hebe uruchomiło platformę sprzedażową w Czechach

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony