REKLAMANatura Medica_glowny

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 13.11.2017

Data zakończenia: 14.11.2017

Krzysztof Sobczuk, dyrektor marketingu PGD Polska, członek zarządu sieci Jasmin, podczas prezentacji na konferencji handlowej w Ustce

Krzysztof Sobczuk, dyrektor marketingu PGD Polska, członek zarządu sieci Jasmin, podczas prezentacji na konferencji handlowej w Ustce (fot.K.Bochner/Wiadomości Kosmetyczne)

Wprowadzenie lojalnościowej aplikacji mobilnej, praca nad uatrakcyjnieniem asortymentu, jeszcze lepszą komunikacją z konsumentami i rozpoznawalnością marki to główne założenia sieci drogerii Jasmin na 2018 rok. Rozwijany będzie także projekt Jasmin Pharm łączący drogerię z apteką. Założenia rozwoju sieci jej zarząd przedstawił podczas konferencji handlowej w Ustce. 

Jasmin Pharm to nowy projekt rozwijany przez spółkę Jasmin. Pod takim szyldem będą powstawały placówki łączące drogerię z apteką lub drogerie przy aptekach. W Jasmin Pharm będzie miejsce przede wszystkim na dermokosmetyki i marki kierujące swoje produkty właśnie do kanału aptecznego. Sieć pilotażowo otworzyła już kilka tego typu obiektów na zlecenie właścicieli sieci aptek Twoja Apteka i Lafarma. Projekt Jasmin Pharm został dopracowany i dziś sieć jest gotowa na współpracę z przedsiębiorcami chcącymi zainwestować w taką działalność, poszukującymi modelu biznesowego, który pozwoli im bezpiecznie sprzedawać kosmetyki, niezależnie od wprowadzanych zmian w prawie.  

Jasmin planuje także uruchomienie w 2018 r. aplikacji mobilnej, dzięki której klienci sieciowych drogerii będą mogli korzystać z atrakcyjnych, spersonalizowanych ofert i rabatów. Warunkiem jest przyłączenie większej liczby drogerii do centralnego systemu informatycznego.

Pod szyldem drogerii Jasmin występuje obecnie 269 placówek różnego formatu. Zarząd sieci dąży do ujednolicenia ich wyglądu i wyposażenia. Wszystkie nowe sklepy otwierane są w takim samym, nowoczesnym standardzie. Sieć wzmacnia także działania marketingowe, by zwiększyć rozpoznawalność marki Jasmin wśród konsumentów. Spoty promocyjne sieci ukazywały się w tym roku w kampaniach telewizyjnych, m.in. w Polsat Cafe. Wprowadzonych zostało szereg nowych materiałów POS, które są wsparciem dla sprzedawców bezpośrednio w drogeriach.  

W tym roku w asortymencie drogerii Jasmin pojawiło się szereg nowych marek, w tym produkty na wyłączność. Dostawcy już współpracujący z siecią i chcący ją dopiero rozpocząć zaprezentowali swoją ofertę podczas targów towarzyszących konferencji handlowej, która odbyła się 13-14 listopada w Hotelu Grand Lubicz-Uzdrowisko Ustka. Szczególnie widoczni byli dostawcy kosmetyków naturalnych. Targi zostały podzielone na strefy tematyczne, wśród których dominowały strefa makijażu, stylizacji paznokci i pielęgnacji włosów.

Jasmin to franczyzowa sieć drogeryjna. Jej organizatorem i głównym dostawcą jest PGD Polska - jeden z największych dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej w Polsce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony