REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

16 kwietnia 2018, 17:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Katarzyna Sokołowska została ambasadorką marki NeoNail i bierze udział w najnowszej kampanii marki pod hasłem

Katarzyna Sokołowska została ambasadorką marki NeoNail i bierze udział w najnowszej kampanii marki pod hasłem "+10 do kobiecości". (fot. materiały prasowe/NeoNail)

Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody, jurorka programu TVN oraz ikona stylu została ambasadorką NeoNail, wiodącej marki lakierów hybrydowych. Tym samym dołączyła do dwójki swoich przyjaciół i jednocześnie współpracowników z programu TopModel – Joanny Krupy i Dawida Wolińskiego, którzy również współpracują z NeoNail.

REKLAMAKongresFMCG_belka

Dlaczego wybór padł właśnie na Katarzynę Sokołowską? – Najnowsza kampania marki oparta jest na haśle +10 do kobiecości. W naszym rozumieniu kobiecość to jedno z najbardziej złożonych, uniwersalnych pojęć. Oznacza styl, charakter, odwagę, piękno, wytrwałość, pewność siebie, radość, ale przede wszystkim prawdziwe życie, jakie prowadzi każda z nas. Kasia, jako kobieta sukcesu, która wyróżnia się profesjonalizmem, pracowitością i dążeniem do perfekcji jest idealnym odzwierciedleniem nowoczesnej kobiecości. Dlatego idealnie wpisała się w big idea marki na 2018 rok. Ponadto zawsze ceniliśmy sobie pracę w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Angażując do współpracy trójkę przyjaciół, Joannę Krupę, Dawida Wolińskiego i Kasię Sokołowską mamy gwarancję, iż efekty wspólnych zdjęć zawsze będą doskonałe. Nie mówiąc już o atmosferze na planie – podkreśla Joanna Wojtuń-Witkowska, marketing manager NeoNail.

Pierwsza sesja zdjęciowa i spot reklamowy powstałe w ramach współpracy z marką NeoNail pokazują Katarzynę Sokołowską w jej naturalnym środowisku: na backstage’u pokazów mody, w biurze przy opracowywaniu planów z projektantem (jest nim Dawid Woliński), podczas spotkań z przyjaciółmi, ale również w domowym zaciszu. Wszystkie te sceny odzwierciedlają prawdziwe życie ambasadorki marki i mają jeden wspólny mianownik - perfekcyjne paznokcie dzięki lakierom hybrydowym NeoNail. Katarzyna Sokołowska słynie z doskonałego stylu i zamiłowania do mody, a dopełnieniem looku jest według niej idealny manicure. Jak sama mówi - to jej sposób na styl w każdej sytuacji.

NeoNail należy do firmy Cosmo Group, która posiada w swoim portfolio również inne marki kosmetyczne: Revi Titanum Nails, Black Lashes oraz Mylaq.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony