REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

16 marca 2018, 13:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. mat. prasowe)

Rozpoczęła się kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej Podwórko Talentów Nivea.
W tym roku organizatorzy wprowadzili zmiany w regulaminie, dzięki którym równe szanse na wygranie 1 z 20 placów zabaw mają społeczności z małych, średnich i dużych miast. Ambasadorem akcji został Filip Chajzer, a patronat nad nią objął Rzecznik Praw Dziecka.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Podwórko Talentów Nivea to miejsce zaprojektowane w taki sposób, aby pomagać odkrywać i rozwijać dziecięce talenty. Każde z nich ma trzy strefy: sportową, naukową i artystyczną, stworzone z myślą by integrować i zachęcać dzieci do ruchu na świeżym powietrzu.

Tegoroczna edycja to nowa idea znanej akcji społecznej Nivei. Marka od 17 lat wspiera rodziny oraz prowadzi kampanie umacniające więzi między rodzicami i dziećmi, wzmacniające integrację dzieci w grupach rówieśniczych oraz rozwijające talenty najmłodszych. – Każdego roku szukamy nowych i ciekawych pomysłów jak zwiększyć zasięg akcji oraz jak trafić do nowych lokalizacji, w których dzieci będą miały szansę uczyć się – bawiąc. Dzięki edukacyjnym urządzeniom, takim jak kubik wspinaczkowy, huśtawka-bocianie gniazdo, gra twister, kapsle, gra do skoku w dal, trampolina, tablica muzyczna z bębnami czy planetarium najmłodsi mogą rozwinąć swoje talenty – mówi Małgorzata Sieczkowska, dyrektor marketingu Nivea.

Od 2015 roku dzięki NIVEA powstało w Polsce już 100 podwórek, w tym 20 Podwórek Talentów. Dołączyły one do wybudowanych w 2011 w ramach akcji „100 Podwórek na 100-lecie Nivea” placów zabaw oraz 100 szkółek piłkarskich. Łącznie, dzięki producentowi kosmetyków Polacy mogą korzystać z 300 różnych obiektów sportowych.

– Akcja odniosła wyjątkowy sukces, dlatego chcemy ją kontynuować i rozwijać. Zbudowaliśmy niesamowite i pozytywne relacje z tysiącami społeczności w całej Polsce i wierzymy, że w tym roku do naszej społeczności Podwórek Nivea dołączą kolejne lokalizacje. Dlatego też w tegorocznej edycji zdecydowaliśmy się na kolejną ciekawą zmianę, dzięki której równe szanse na otrzymanie Podwórek Talentów Nivea otrzymają małe, duże i średnie miejscowości. W 2018 roku wybudujemy kolejnych 20 Podwórek, na których dzieci, łącząc zabawę z nauką, będą mogły zaspokajać swoją ciekawość świata – informuje Katarzyna Singh, CSR manager Nivea.

 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony