REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

(fot. materiały prasowe)

Nowa drogeria będąca własnością spółki Jawa została otwarta 7 lipca 2017 r. w Myszkowie, przy ulicy 11 listopada 13A.

Sieć Jawa powiększyła się o kolejną drogerię. Sklep powstał w Myszkowie. Jest to pierwsza firmowa drogeria Jawa na terenie województwa śląskiego. Placówka ma 130 mkw. Jest samoobsługowa i zagospodarowana według księgi standardów sieci Jawa.

Zgodnie ze strategią rozwoju sieci w najbliższym czasie planowane są otwarcia kolejnych placówek. Już w sierpniu przybędzie drogeria w Nidzicy.

Obecnie sieć Jawa tworzy ponad 100 drogerii prowadzonych w różnych modelach biznesowych. Około 30 to placówki firmowe należące do spółki. Sieć drogerii rozwija się głównie w północno-wschodniej i centralnej Polsce. Najliczniejszą reprezentację posiada na terenie województw kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Zarząd sieci planuje rozwój także w województwie mazowieckim i poszukuje lokali na wynajem w Warszawie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony