REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
26 drogerii działa w sieci Natura w modelu franczyzowym. W sumie pod szyldem Natury występuje 275 placówek

26 drogerii działa w sieci Natura w modelu franczyzowym. W sumie pod szyldem Natury występuje 275 placówek (fot. materiały prasowe/Natura)

Sieć Natura rozwija się nie tylko otwierając własne drogerie, ale także przez współpracę z partnerami w modelu agencyjnym. Pod koniec października dwie nowe drogerie franczyzowe przybyły w Iławie i w Sierpcu.

26 października została otwarta drogeria agencyjna w Iławie, przy ul. Ostródzkiej 54. Jest to druga placówka Natury w tym mieście. Drogeria ma powierzchnię ok. 140 mkw. i znajduje się w centrum handlowym Europa w Iławie. Jest to nowa inwestycja przedsiębiorcy działającego w branży aptecznej.

27 października zaczęła działać drogeria w modelu agencyjnym w Sierpcu, przy ul. Braci Tułodzieckich 6. Ma ona ponad 120 mkw. i jest pierwszą Naturą w tym mieście. Inwestorem jest właściciel centrum handlowego.

Obie drogerie są urządzone zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi standardów sieci Natura. Charakteryzuje je intuicyjna nawigacja oraz przestronne i jasne wnętrze. W szerokim asortymencie dominują kategorie kosmetyków do makijażu, pielęgnacji twarzy i ciała. Swoje stałe miejsce mają również kosmetyki naturalne, których oferta jest stale powiększana. Dostępne są marki wiodących producentów, jak i coraz szerszy wybór marek oferowanych wyłącznie w drogeriach Natura.   

Natura to polska sieć drogeryjna. Posiada 275 sklepów, w tym 26 to drogerie franczyzowe w modelu agencyjnym. Natura należy do Grupy Pelion, właściciela sieci aptek DOZ.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony