REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot.K.Bochner/Wiadomości Kosmetyczne)

Blisko 300 osób uczestniczy w konferencji i targach handlowych sieci Jawa w Ożarowie Mazowieckim. 

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

Od 16 do 18 listopada właściciele sklepów zrzeszeni w sieci Jawa uczestniczą w konferencji handlowej, która obywa się w hotelu Mazurkas  w Ożarowie Mazowieckim. Konferencji towarzyszą targi, podczas których dostawcy współpracujący z siecią sprzedają towar w specjalnych targowych pakietach oraz prezentują nowości. Do Ożarowa przyjechało łącznie 280 osób, a producenci stworzyli 58 stoisk handlowych.

Jawa to polska sieć zrzeszająca  sklepy drogeryjne, zarządzana przez firmę dystrybucyjną Komplex-Torus, jednego z największych dostawców kosmetyków i chemii gospodarczej. Pod szyldem sieci działają drogerie należące do sieci, drogerie franczyzowe oraz tzw. drogerie zintegrowane, czyli prowadzone w twardej franczyzie. Ponad 1000 punktów prowadzonych jest w ramach projektu Jawa Czysto i Pięknie. Są to sklepy spożywczo-przemysłowe, wielobranżowe, stoiska z asortymentem chemicznym.

W kanale drogeryjnym Jawa zamierza rozwijać się głównie poprzez otwieranie własnych placówek. Do spółki już należą 54 drogerie. Do końca stycznia 2019 r. dojdą jeszcze trzy. W całym 2019 r. sieć zamierza otworzyć 20 nowych drogerii. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony