REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

(fot. materiały prasowe)

Ponad 60 właścicieli sklepów weźmie udział w pierwszej konferencji handlowej organizowanej przez Stowarzyszenie Sklepów Kosmeteria.

Stowarzyszenie Sklepów Kosmeteria organizuje konferencję handlową, pierwszą po zawiązaniu organizacji. Podczas spotkania zarząd stowarzyszenia przedstawi właścicielom drogerii plany działania dotyczące rozwoju oferty w sklepach, nowych umów handlowych i marketingu.

W konferencji weźmie udział ponad 60 właścicieli sklepów. 13 firm współpracujących ze stowarzyszeniem zaprezentuje swój asortyment na stoiskach.  Spotkanie odbędzie się 20 sierpnia br. w hotelu 500 w Strykowie.

Stowarzyszenie Sklepów Kosmeteria 13 czerwca br. zostało wpisane do KRS i formalnie rozpoczęło działalność. Wcześniej sieć Kosmeteria – Eksperci Urody prowadziła firma Brodr. Jorgensen, która w czerwcu br. oddała ją w zarządzanie właścicielom sklepów.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony