REKLAMA
Cosmoprof Worldwide Bologna to najważniejsze wydarzenie w świecie beauty. W marcu bije tu serce światowego biznesu kosmetycznego

Cosmoprof Worldwide Bologna to najważniejsze wydarzenie w świecie beauty. W marcu bije tu serce światowego biznesu kosmetycznego (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Cosmoprof Worldwide Bologna to wiodące targi na całym świecie, łączące wszystkie obszary przemysłu kosmetycznego, od surowców po gotowy produkt. Pierwszy dzień  Cosmoprof w Bolonii tradycyjnie poświęcony był segmentowi perfumerii i kosmetyków. Tym razem targi odkrywały przyszłość innowacyjnego i zrównoważonego piękna. Miały w tym swój udział polskie firmy. W Bolonii zaprezentowało się ponad 150 polskich firm. 

REKLAMA

Targi Cosmoprof Worldwide w Bolonii to miejsce, gdzie można poznać wszystkie najważniejsze trendy kosmetyczne, innowacje i produkty świata beauty. To również miejsce wielu spotkań i kontaktów, bo targi oferują spersonalizowane usługi, które są w stanie zaspokoić różne potrzeby biznesowe.

Gigantyczny obszar Cosmoprof jest podzielony na trzy części, każda ukierunkowana na dany segment odwiedzających i  spotkania, które angażują kluczowych graczy ze świata piękna.

Tegoroczna edycja bolońskich targów kosmetycznych koncentruje się na temacie zrównoważonego rozwoju. Cosmoprof odwiedziło tysiące osób związanych z biznesem kosmetycznym. Duże zainteresowanie wzbudzały stoiska polskich firm. Polski przemysł kosmetyczny był bardzo licznie i ciekawie reprezentowany, a rodzime stoiska tonęły w żywych kwiatach, przykuwały uwagę modnymi kolorami i detalami.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony