REKLAMAFBK 2019 - baner główny (sierpień 2019)
Wystawcy na targach sieci DP Drogerie Polskie mieli do dyspozycji potężną przestrzeń w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zaprezentowali nowości utrzymane w modnych trendach

Wystawcy na targach sieci DP Drogerie Polskie mieli do dyspozycji potężną przestrzeń w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Zaprezentowali nowości utrzymane w modnych trendach (fot. Fotobunkier)

Blisko 50 wystawców zaprezentowało swoją ofertę na wiosennych targach towarzyszących konferencji handlowej zorganizowanej przez sieć DP Drogerie Polskie. Nowości były zgodne z najnowszymi trendami. Detaliści skorzystali ze specjalnych promocyjnych pakietów.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

 – Na rynku kosmetycznym w Polsce najważniejsze są dziś dwa trendy. Pierwszy to dynamiczny rozwój nowych technologii. Drugi – zdrowy styl życia, w którym mieści się używanie produktów opartych na składnikach naturalnych. Nasze działania są dokładnie do tego dostosowywane. Przykładem pierwszego jest m.in. aplikacja zakupowa Klub DP. Odzwierciedleniem drugiego jest asortyment w naszych drogeriach. Wśród wystawców, którzy pokażą się podczas targów wielu będzie się wpisywać właśnie w naturalne trendy – podkreśliła Teresa Jonas, prezes sieci DP Drogerie Polskie otwierając konferencję i targi handlowe, które odbyły się 29 marca w  hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Swoje stoiska rozstawiło blisko 50 firm. Dostawcy faktycznie postawili na modne nowości w szeroko pojętym nurcie naturalnym, oparte na roślinnych składnikach, pachnące owocami i nawiązujące wyglądem do smakołyków. Pojawiły się innowacyjne produkty oparte na nanosrebrze i linie kosmetyków tajskich. Nie zabrakło pielęgnacyjnych maseczek, naturalnych farb do włosów, organicznych szamponów, a także nowości dla dzieci, letnich kolekcji makijażowych i lakierów hybrydowych.

Wszystkie produkty zostały zaproponowane w oryginalnych pakietach, a za zamówienia można było zdobyć dodatkowe nagrody.

Wiadomości Kosmetyczne były patronem prasowym konferencji i targów handlowych sieci DP. 

Drogerie Polskie to franczyzowa sieć założona 9 lat temu przez firmę Błysk, jednego z największych dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej w Polsce. Pod jej szyldem występuje około 300 sklepów kosmetycznych. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony