REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

20 kwietnia 2018, 12:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Tegoroczna edycja będzie też wyjątkowa dla Grażyny Torbickiej, która po raz pierwszy będzie reprezentować markę także jako ambasadorka kategorii make-up. Towarzyszyć jej będą dwie inne wysłanniczki z Polski – Jessica Mercedes i Julia Wieniawa.

Tegoroczna edycja będzie też wyjątkowa dla Grażyny Torbickiej, która po raz pierwszy będzie reprezentować markę także jako ambasadorka kategorii make-up. Towarzyszyć jej będą dwie inne wysłanniczki z Polski – Jessica Mercedes i Julia Wieniawa. (fot. mat. prasowe )

L'Oréal Paris od 21 lat pełni rolę oficjalnego kreatora makijażu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. W tym roku w sposób szczególny podczas tego wydarzenia wykorzystany zostanie kultowy slogan marki: „Ponieważ każda z nas jest tego warta”. 

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Marka L’Oréal Paris miała swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes w 1997 roku. Od tego momentu, od 21 lat pełni rolę oficjalnego kreatora makijażu festiwalu. Przez te lata była więc świadkiem wielu przemian w świecie filmu, w tym rosnącej roli kobiet-aktorek.

– Obecna, 71. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes nie może być dla L’Oréal Paris taka sama jak poprzednie. Dlatego też pierwszy raz w historii stworzyliśmy Worth It Show: talk-show odbywający się na kultowej plaży Martinez Beach, oddający głos kobietom, które współtworzą festiwal. Przedsięwzięcie inspirowane jest ikonicznym sloganem, leżącym w DNA naszej marki: „Ponieważ każda z nas jest tego warta” – powiedziała Monika Masewicz, dyrektor marketingu make up, L'Oréal Polska. Co noc każdy będzie mógł uczestniczyć w prowadzonych na żywo rozmowach i odkrywać nieznane dotąd historie gwiazd, ich przeżycia związane z kinem oraz rolą jaką pełnią w temacie równouprawnienia kobiet. Podczas tych spotkań gwiazdy zdradzać będą również sekrety swojej urody i pielęgnacji.

Tegoroczna edycja będzie też wyjątkowa dla Grażyny Torbickiej, która po raz pierwszy będzie reprezentować markę także jako ambasadorka kategorii make-up. Wszystko to za sprawą rozszerzonego w marcu 2018 r. kontraktu, który do tej pory obejmował promocję produktów do pielęgnacji twarzy oraz koloryzację włosów.

Na czerwonym dywanie Grażynie Torbickiej będą towarzyszyć specjalne wysłanniczki L'Oréal Paris – kobiety, które poprzez swoje media społecznościowe, pomogą zaangażować w to wyjątkowe wydarzenie najmłodsze pokolenia Polek: Jessica Mercedes, jedna z najlepszych i najbardziej docenionych na świecie polskich blogerek oraz Julia Wieniawa, aktorka i wokalistka, do tej pory związana z marką L’Oréal Paris jako ambasadorka koloryzacji Casting Creme Gloss.

Wyjście polskiej delegacji na czerwony dywan zaplanowane jest na wieczór 10 maja.

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~offca 1 9 miesięcy temu

    cennes?! zmiencie ten tytuł ....

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony