REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020

27 czerwca 2020, 13:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W Sukcesji działał m.in Rossmann

W Sukcesji działał m.in Rossmann (fot. mat. prasowe)

Sukcesja, jedno z największych centrów handlowych w Łodzi zostanie zamknięte 30 czerwca. Syndyki i rada wierzycieli właściciela obiektu nie doszli do porozumienia.

REKLAMA

- W związku z brakiem zgody rady wierzycieli na dalsze prowadzenie przez syndyka przedsiębiorstwa upadłej spółki, informujemy, iż z dniem 30.06.2020 Centrum Handlowo - Rekreacyjne Sukcesja zostanie zamknięte - czytamy w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Sukcesja była jednym z największych centrów handlowych w Łodzi. W obiekcie zlokalizowanym przy al. Politechniki działało ponad 100 sklepów i punktów usługowych. Operatorem spożywczym centrum była Stokrotka; klienci mogli także zrobić zakupy m.in. w Rossmannie i aptece Cefarm 36,6. Dawniej w galerii działał supermarket sieci Piotr i Paweł.

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", w Sukcesji pracowało ponad 1 tys. osób. Obiekt zadebiutował na łódzkim rynku handlowym w 2015 r. W marcu br., w trakcie pandemii SARS-CoV-2, Sukcesja zwolniła najemców z opłacania czynszów. W kwietniu sąd ogłosił upadłość Fabryki Biznesu, czyli właściciela centrum handlowego.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony