REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

MARKI

 

18 kwietnia 2019, 15:32wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Brytyjska marka Lush zamyka konta w mediach społecznościowych. Z klientami zamierza się kontaktować za pomocą swojej strony internetowej, maili, telefonów i osobistych spotkań z klientami w sklepach. ie ma planów zamknięcia kont marki prowadzonych przez oddziały poza Wielką Brytanią.

REKLAMA

(fot. Wikimedia)

Marka Lush w Wielkiej Brytanii, słynąca z naturalnych, wegańskich, ręcznie wyrabianych kosmetyków, zdecydowała o zamknięciu kont w mediach społecznościowych i zmianie dialogu z konsumentami.

„Coraz częściej media społecznościowe utrudniają nam bezpośrednią rozmowę. Jesteśmy zmęczeni walką z algorytmami i nie chcemy płacić za pojawienie się w twoim kanale informacyjnym. Postanowiliśmy więc pożegnać się z niektórymi kanałami społecznościowymi i zamiast tego otworzyć rozmowę między tobą a nami.

Lush zawsze składał się z wielu głosów i nadszedł czas, aby wszyscy zostali wysłuchani. Nie chcemy ograniczać się do prowadzenia rozmów w jednym miejscu (…).  Jesteśmy społecznością i zawsze byliśmy. Wierzymy, że możemy zrobić więcej hałasu, wykorzystując wszystkie nasze głosy na całym świecie, ponieważ kiedy to robimy, napędzamy zmiany, kwestionujemy normy i tworzymy kosmetyczną rewolucję. Chcemy, aby społeczność bardziej dotyczyła pasji, a mniej sympatii. To nie koniec, to dopiero początek czegoś nowego” – czytamy w oświadczeniu marki na Facebooku.

Lush to sieć sklepów z siedzibą w Wielkiej Brytanii z ręcznie robionymi, naturalnymi, wegańskimi  kosmetykami do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Na początku tego roku firma wypuściła na europejski rynek linię do pielęgnacji skóry „Naked” – produktów wegańskich, bez opakowań. Otworzyła także w Manchesterze sklep, który oferuje wyłącznie kosmetyki bez opakowań z plastiku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony