REKLAMAWK e-wydania 6_7_2021

9 grudnia 2020, 10:26(fot.materiały prasowe/Madonis)

Firma Madonis, producent kosmetyków, suplementów diety i środków czystości, uruchamia kolejne linie produkcyjne i poszukuje pracowników.

Firma Madonis, producent kosmetyków, suplementów diety i środków czystości z Wieruszowa, inwestuje w nowe linie produkcyjne. Jest to związane z nowymi kontaktami na produkcję marek kontraktowych.

Podpisaliśmy dwie poważne umowy na przyszły rok. Będzie to długoterminowa współpraca na wielu indeksach. W związku z tym, by zapewnić ciągłość produkcji dla kontrahentów musieliśmy zadbać o odpowiednią bazę. Jesteśmy już wyposażeni w odpowiednie linie produkcyjne, obecnie rekrutujemy jeszcze pracowników – poinformowała wiadomoscikosmetyczne.pl Elżbieta Andrzejak, dyrektor marketingu firmy Madonis.

W związku z tworzeniem Działu Technologii producent poszukuje technologa kosmetyków, który będzie odpowiedzialny za opracowywanie nowych receptur kosmetyków i chemii gospodarczej oraz modyfikację istniejących receptur, a także aparaturowego, do którego zadań będzie należało przygotowywanie mas kosmetycznych, past oraz płynów.

Spółka Madonis powstała 7 października 2015 roku i wchodzi w skład grupy kapitałowej Agrecol Corporation. Firma jest w stanie wyprodukować rocznie ok. 40 mln litrów różnego typu wyrobów. Dysponuje własnym Centrum Badań i Rozwoju. Fabryka Madonisu spełnia normy farmaceutyczne. Brandy Madonisu to m.in. Mill Clean, Nutka, Canabo,  XD, Pharmazis Firma intensywnie rozwija także produkcję marek na zlecenie.  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony