REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner główny

28 października 2021, 10:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. Marion Linkedin)

Waldemar Ostrowski, prezes firmy Marion, odebrał nagrodę Gryfa Medialnego dla marki Marion. Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy to jedna z najbardziej cenionych regionalnych nagród w zakresie przedsiębiorczości.

REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

27 października odbyła się w Gdańsku gala finałowa konkursu Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy. Jest to jedna z najbardziej cenionych, regionalnych nagród w zakresie przedsiębiorczości. Podczas uroczystości, która odbyła się w Operze Bałtyckiej w Gdańsku prezes Waldemar Ostrowski otrzymał nagrodę specjalną Gryfa Medialnego dla marki Marion – poinformowała firma na swoim profilu w mediach społecznościowych. Statuetka przyznawana jest przez radiosłuchaczy, czytelników i internautów pomorskich mediów.

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy jest regionalną nagrodą przyznawaną  od 2000 roku. Jej organizatorem jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości, która skupia przedstawicieli regionalnych środowisk gospodarczych oraz pełni rolę doradcy Marszałka Województwa Pomorskiego. Celem konkursu jest m.in. promocja postaw przedsiębiorczych, wsparcie i inicjowanie przedsięwzięć innowacyjnych i prorozwojowych, szczególnie takich, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

Firma Marion Sp. z o.o. została założona przez Waldemara Ostrowskiego w 1991 roku w Gdyni. Jest w 100 proc. polskim przedsiębiorstwem. Produkuje kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, farby do włosów oraz maseczki ochronne. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony