REKLAMAPerły Rynku 2022_zgloszenia_baner główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Usługi

WYWIADY I OPINIE

 

27 listopada 2021, 00:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Michał Łenczyński po przerwie postanowił reaktywować projekt Beauty Razem w nieco zmienionej formie, ale nadal będzie prowadzić działania prawne, legislacyjne, medialne, wizerunkowe oraz edukacyjne i doradcze dla przedsiębiorców działających w branży usług beauty.

Michał Łenczyński po przerwie postanowił reaktywować projekt Beauty Razem w nieco zmienionej formie, ale nadal będzie prowadzić działania prawne, legislacyjne, medialne, wizerunkowe oraz edukacyjne i doradcze dla przedsiębiorców działających w branży usług beauty. (fot.materiały prasowe)

Strona 9 z 9
REKLAMARetail Trends_belka w artykułach

Jeśli kryzys porównalibyśmy do tafli wody, to 1,5 roku temu zostaliśmy rzuceni na środek oceanu. Mimo że nie potrafiliśmy pływać, dopłynęliśmy do brzegu. Nawet jeśli nie widać naszych wyrzeczeń, bo skrywają się pod wierzchołkiem góry lodowej, wiem że jesteśmy silni i zaprawieni w boju. Dlatego jeśli teraz ktokolwiek wrzuci nas na płytki basen, poradzimy sobie ponownie. Dowód naszej siły to nie moje słowa. Możemy powiedzieć na głos stojąc przed lustrem: swoją siłę udowodniliśmy sobie po prostu sami. Polacy są niesamowici. Polki - jeszcze bardziej!

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony