REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

(fot. materiały prasowe/Natura Siberica)

Marka Natura Siberica organizuje największy w swojej historii konkurs konsumencki.  Jest to kolejny etap akcji #OddajeSieNaturze.  Schemat jest prosty – by wygrać weekend w luksusowym SPA wystarczy opublikować na Instagramie zdjęcie z ulubionym kosmetykiem marki Natura Siberica.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

Marka Natura Siberica przygotowała  3 podwójne zaproszenia na weekend w luksusowym SPA - Głęboczek Vine Resort & SPA, który otrzymał wyróżnienie Travellers’ Choice 2018 od Tripadvisor i znajduje się w gronie najlepszych hoteli w Polsce.  Kolejnych 1000 osób otrzyma w nagrodę naturalny, certyfikowany, oczyszczający fluid do twarzy Natura Siberica. 

Zadanie konkursowe opiera się na prostym schemacie: do 30 czerwca 2018 roku należy opublikować na Instagramie zdjęcie ze swoim ulubionym kosmetykiem Natura Siberica i oznaczyć je hashtagiem #oddajesienaturze.

Konkurs jest kolejnym etapem akcji #OddajeSieNaturze. Jest to wielokanałowa kampania marki Natura Siberica, która ma na celu promowanie świadomych wyborów kobiet w kwestii dbania o siebie i swoje ciało. Kampanię rozpoczęła akcja teaserowa, podczas której Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska pojawiły się na swoich profilach instagramowych z kartką opatrzoną tajemniczym hashtagiem #OddajeSieNaturze. Równolegle podobne posty opublikowała grupa wybranych blogerek. Po kilku dniach nastąpiło odsłonięcie kart. W ramach akcji powstał dedykowany landing page oraz profile w mediach społecznościowych. Równolegle prowadzone są działania media relations oraz reklamowe. Kampania potrwa do końca czerwca.

Promocję konkursu marka Natura Siberica opiera głównie na własnych kanałach komunikacji – Instagramie i Facebooku, na współpracy z gwiazdami i influencerkami. Silnym wsparciem będą kampanie GDN w sieci reklamowej Google, Programmatic oraz GSP. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 18-54 lat.

Natura Siberica to marka kosmetyków organicznych produkowanych w Unii Europejskiej z naturalnych składników roślinnych pochodzących z Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach organicznych i rezygnacji z substancji syntetycznych – silikonów, parabenów, barwników chemicznych, produktów przerobu ropy naftowej, BHT – BHA oraz mineralnych olejów. Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach (UE 834/07).  Posiadają również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) i Soil Association (Anglia).

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony