REKLAMAOCEANIC_Główny Wrzesień
Na targach w Londynie zaprezentowało swoje produkty 700 wystawców z 83 krajów

Na targach w Londynie zaprezentowało swoje produkty 700 wystawców z 83 krajów (fot. Wiadomosci Kosmetyczne)

Natural & Organic Products Europe 2019 to targi, które pokazały jak wiele możliwości ekologicznych nosi w sobie sektor kosmetyczny. Od produktów higienicznych wielorazowego użytku przez ekologiczne chusteczki do pielęgnacji niemowląt spłukiwane w toalecie, naturalne farby do włosów po organiczne perfumy i dezodoranty.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

Coraz bardziej świadomi konsumenci pragną, aby świat piękna podążał w kierunku kosmetyków i produktów do pielęgnacji bez składników zwierzęcych, nie testowanych na zwierzętach, opartych na naturalnych, roślinnych składnikach w biodegradowalnych opakowaniach.

Wspominali o tym prelegenci "Rozmów o pięknie" w części pod nazwą Natural Beauty & Spa dużego wydarzenia, jakim były targi Natural & Organic Products Europe 2019, które odbyły się w ostatni weekend w Londynie.

Zajęli się oni między innymi kosmetykami wegańskimi, pięknem bez płci, feminizmem w kobiecej higienie osobistej, zrównoważonym składnikami kosmetyków, ewolucją "clean beauty", etniczną etyką i wieloma innymi światowymi trendami naturalnego i organicznego piękna. Wszystkie te trendy były odzwierciedlone na stoiskach firm beauty prezentujących swaje produkty widoczne w naszej galerii.

Najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty beauty były z kolei zaprezentowane w specjalnej gablocie "Natural beauty. New product showcase". 

 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony