REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny
Otwarcie nowej drogerii Hebe w Katowicach

Otwarcie nowej drogerii Hebe w Katowicach (mat. prasowe)

15 maja br. miało miejsce oficjalne otwarcie drogerii sieci Hebe – w Centrum Handlowym Supersam w Katowicach. Hebe przygotowało dla swoich klientów promocje oraz bony dla nowych posiadaczy karty lojalnościowej.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Hebe to drogeria oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, P2, Bandi, Purederm, Nacomi, Benton, Halloween czy Desigual. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.

Klienci nowego sklepu Hebe przy ul. Księdza Piotra Skargi 6 w Katowicach mogą skorzystać ze specjalnej oferty – rabatu przy zakupie wybranych produktów do pielęgnacji twarzy.

Z kolei w dniach 17-27 maja br. klienci mogą również skorzystać promocyjnej na zapachy damskie. Z okazji otwarcia drogerii wiele innych produktów dostępnych jest w cenach promocyjnych.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów w niskiej cenie. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

W pierwszym kwartale br., zgodnie z danymi z raportu rocznego Jeronimo Martins, sprzedaż sieci drogerii Hebe wzrosła o 30,8 proc., z 36 mln euro w I kw. 2017 r., do 47 mln euro w I kw. 2018 r. Liczona w złotych, sprzedaż wzrosła o 26,6 proc. Jednak sieć wciąż notuje straty.

W pierwszych trzech miesiącach roku sieci przybyło netto 9 nowych lokalizacji. Obecnie liczba placówek sieci zbliża się do 200.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony