REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

KONSUMENT i TRENDY

STREFA URODY

 

11 lipca 2018, 14:27wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ambasadorkami akcji #RóżoweLato są siostry ADiHD, prezenterki 4FUN TV, które będą motywować i promować zdrowy styl życia

Ambasadorkami akcji #RóżoweLato są siostry ADiHD, prezenterki 4FUN TV, które będą motywować i promować zdrowy styl życia (fot. materiały prasowe)

Kampania Avon Kontra Rak Piersi trwa już przez 20 lat. Marka chce dotrzeć z działaniami profilaktycznymi do jak największej liczby Polek i startuje z kolejną odsłoną edycji projektu.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Jak informuje firma, statystyki zachorowań na raka piersi pokazują, że jest on wykrywany u coraz młodszych kobiet, dlatego w tym roku Avon stawia na nowoczesną komunikację. Na Facebooku startuje wydarzenie #RóżoweLato, w którym firma pokazuje, że profilaktyka raka piersi może być elementem lifestyle’u każdej nowoczesnej kobiety. Również offline’owo firma będzie świętować 20-lecie kampanii podczas cyklu 7-letnich eventów organizowanych wraz z 4FUN.TV. Ambasadorkami akcji zostały siostry ADiHD.

Avon wraz z 4FUN.TV zaprasza aż na 7 eventów, które będą odbywać się przez całe lato w nadmorskich i mazurskich miejscowościach wypoczynkowych. Podczas każdego z nich będzie możliwość wykonania bezpłatnego badania USG piersi. Na Facebook’u wystartowało również #RóżoweLato – pełen konkursów i niespodzianek projekt, który zachęca kobiety do dbania o siebie, swoje samopoczucie, ale również do profilaktyki raka piersi.

Ambasadorkami akcji #RóżoweLato są trenerki fitnessu siostry ADiHD, prezenterki 4FUN TV, które będą motywować i promować zdrowy styl życia. Energiczne siostry przygotowały serię filmów video, które wprowadzają młode kobiety w tajniki profilaktyki raka piersi. Wszystkie materiały będą publikowane na stronie wydarzenia #RóżoweLato.

Kampanię będzie również wspierać ambasadorka Avon – Małgorzata Kożuchowska, a partnerami merytorycznymi są Fundacja Rak’n’Roll i Stowarzyszenie Amazonki – Warszawa Centrum.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony