REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner główny 12.2001

24 listopada 2021, 16:34wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Rada Medyczna przy premierze RP zaleca nieobsługiwanie/niewpuszczanie do placówek handlowych osób łamiących przepisy sanitarne

Rada Medyczna przy premierze RP zaleca nieobsługiwanie/niewpuszczanie do placówek handlowych osób łamiących przepisy sanitarne (fot. shutterstock)

Pojawiły się nowe zalecenia dotyczące obostrzeń związanych ze wzrostem zakażeń koronawirusem i hospitalizacji osób poważnie chorych. Wśród zaleceń Rady Medycznej działającej przy premierze RP pojawiło się zalecenie do niezbędnego minimum działalności handlowej oraz nieobsługiwanie osób, które nie noszą maseczek.

REKLAMAAplikacje Mobilne (WH Market)_belka w artykułach

Rada Medyczna, ze względu na pogarszającą się sytuację pandemiczną, zaleciła w ostatnim stanowisku m.in. ograniczenie do niezbędnego minimum imprez masowych, działalności handlowej i artystycznej, zwłaszcza w powiatach, gdzie liczba hospitalizacji przekracza 9 na 100 tys. mieszkańców.

W piśmie z 22 listopada i podpisanym przez prof. dr hab. n. med. Andrzeja Horbana, głównego doradcę prezesa rady ministrów ds. COVID-19, czytamy:

W obecnej sytuacji epidemiologicznej zaleca się celem ochrony życia osób niezaszczepionych i zdrowia pozostałych oraz uniknięcia paraliżu gospodarki i życia społecznego.

 1. Jak najszersze szczepienie osób dotąd niezaszczepionych
 2. Przyjęcie trzeciej dawki przez osoby uprawnione
 3. Przestrzeganie zasad sanitarnych: dystans, dezynfekcja, noszenie masek w wyznaczonych przepisami miejscach
 4. Ograniczenie do niezbędnego minimum imprez masowych, działalności handlowej i artystycznej, zwłaszcza w powiatach, gdzie liczba hospitalizacji przekracza 9/100 000 mieszkańców
 5. Egzekwowanie przez odpowiednie służby wprowadzonych ograniczeń i przepisów, w tym niewpuszczanie/nieobsługiwane osób świadomie ich łamiących.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony