REKLAMAKongres Rynku FMCG - baner główny (maj 2019)

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe/Ambra)

Właściciele drogerii działających w sieciach Koliber i Kosmeteria spotkali się na jesiennych targach handlowych w Wiśle. Nie tylko kupowali korzystając ze specjalnych ofert, ale także uczestniczyli w warsztatach "Sukcesja biznesu".

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień-maj 2019)

Sześćdziesięciu wystawców przygotowało atrakcyjną ofertę handlową, niszowi producenci pokazali ciekawe nowości kosmetyczne. Targom towarzyszyły pokazy makijażu, studium włosa, dermokonsultacje, warsztaty prawne i edukacyjne. Można było dowiedzieć się między innymi, jak efektywnie przekazać swój biznes następcom czy też jak prowadzić ciekawy profil w mediach społecznościowych.

Odwiedzający wybrali najciekawsze stoisko targowe. Podczas bankietu wręczono statuetki: firma Schwarzkopf zdobyła pierwsze miejsce, Paese drugie, a Ecocera trzecie.

Choć targi zawsze będą miały silny wymiar handlowy, to dla nas to wydarzenie już dawno przestało być imprezą wyłącznie handlową. „Spotkajmy się!” – tym hasłem zapraszaliśmy, bo widzimy tu przede wszystkim miejsce spotkań z naszymi partnerami, rozmów o wspólnym biznesie oraz szerokiej konsultacji planowanych przez nas działań dla sieci i dzielenia się wiedzą. To dla nas ważne spotkanie i cieszymy się, że zyskuje tak dużą frekwencję – mówi Grzegorz Drob, menadżer marketingu w spółce Ambra, będącej właścicielem sieci drogerii Koliber. Kolejne targi handlowe zaplanowano na drugi weekend maja przyszłego roku.

Koliber to franczyzowa sieć drogeryjna, pod jej szyldem występuje 145 placówek. Kosmeteria – Eksperci Urody to stowarzyszenie zrzeszające obecnie 102 sklepy kosmetyczne.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony