REKLAMAReklama WK - 2018 - Baner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

 

7 sierpnia 2017, 16:52Oceanic szykuje się do wzrostu produkcji. Właściciel marki AA ma w planach budowę hali produkcyjno-magazynowej z przestrzenią biurową na terenie fabryki w Trąbkach Małych pod Gdańskiem.

REKLAMAVI Forum Branzy Kosmetycznej - belka w artykułach
Fabryka firmy Oceanic w Trąbkach Małych

Fabryka firmy Oceanic w Trąbkach Małych (fot. mat. prasowe)

Do końca 2020 roku zostanie ona wyposażona w urządzenia wraz z instalacjami technicznymi i technologicznymi niezbędnymi do wytwarzania i pakowania kosmetyki białej, detergentowej oraz – co jest nowością w ofercie tego producenta – kolorowej (debiut marki AA Wings of Color odbył się w maju tego roku).

Dzięki inwestycji Oceanic dwukrotnie zwiększy moce produkcyjne (obecnie wynoszą one 30 mln sztuk kosmetyków rocznie). – To konieczne wobec wzrostów sprzedaży na rynkach eksportowych oraz na rynku krajowym, wiąże się to także z produkcją kosmetyków w nowych kategoriach, jak również ze wzrostem produkcji marek własnych – zdradza Marcin Sowa, dyrektor fabryki Oceanic.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony