REKLAMAOCEANIC_Główny Wrzesień

MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

27 marca 2019, 16:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ambasadorką marki Perfecta i jej nowej linii Bird's Nest jest aktorka Magdalena Różczka

Ambasadorką marki Perfecta i jej nowej linii Bird's Nest jest aktorka Magdalena Różczka (for. Wiadomości Kosmetyczne)

Nowa linia produktów Perfecta Bird's Nest to kosmetyki oparte na surowcu otrzymywanym z gniazda sklejanego śliną jaskółki, które zgodnie z chińską tradycją pozwala zachować długowieczność i młody wygląd. Ten wartościowy dla skóry składnik bogaty jest w aminokwasy - główne składowe kolagenu.

REKLAMA

Na konferencji prasowej poświęconej nowej linii kosmetycznej Perfecta Bird's Nest, Ewa Blocher, dyrektor generalna Dax Cosmetics, właściciela marki Perfecta nie kryła inspiracji nowej serii pochodzącej z azjatyckiego trendu beauty, 

- Dzisiaj prezentujemy produkty, które opierają się na ślinie z jaskółczych gniazd. Bazujemy na trendzie Asian beauty. Obok K-Beauty, które cieszy się nadal zainteresowaniem, inne azjatyckie rynki też wchodzą ze swoimi nowościami, między innymi J-Beauty, czyli Japonia czy C-Beauty czyli Chiny. My jesteśmy bliscy trendom japońskim, bo nasza siedziba mieści się w Japonii i na co dzień pracujemy z naukowcami  japońskimi - tłumaczyła Ewa Blocher.

Jej zdaniem rynek kosmetyczny w Polsce jest niezwykle dynamiczny i ta dynamika wprowadza ją w zdumienie ile polscy konsumenci są jeszcze w stanie tych nowości wchłonąć rocznie i je zaakceptować.

- Każdy producent wybiera z trendów to, co jest zgodne ze strategią swoich marek, z tym jak chce się rozwijać i z innymi uwarunkowaniami w firmie. My tez staramy się wybierać takie kosmetyki i nowości, które wpisują się w strategię naszej organizacji - podkreśliła dyrektor Ewa Blocher.

Zdaniem Magdaleny Różczki, ambasadorki marki Perfecta, mamy szalone czasy i ludziom się nie chce dbać o siebie.

- Uciekam przed botoksem. Dużo czasu poświęcam sobie i swojej twarzy i mam swoje rytuały. Lubię zestawy kilku produktów, które mogę używać jeden po drugim tak jak Japonki, więc to coś dla mnie. One słyną z tego, że bardzo dbają o nawilżenie swojej skóry. Ja dopiero po 40-tce zaczęłam siebie lubić -  zdradziła Magdalena Różczka, ambasadorka marki Perfecta.

W linii 12. nowych produktów Perfecta Bird's Nest dla różnych grup wiekowych, marka skupiła się na ekstrakcie ze śliny z jaskółczych gniazd. Są to gniazda lęgowe, które jaskółki opuszczają i wtedy pobiera się materiał, dlatego ptaki na tym nie cierpią. W kosmetykach występuje silnie nawilżający kwas sjalowy i aminokwasy, które zapewniają nawilżenie, rozświetlenie i lifting skóry twarzy.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony