REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner główny 12.2001

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Piąty Kobiecy Turniej Golfowy Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy, organizowany przez Gradi Golf Club, odbędzie się już 18-19 sierpnia 2018 r. w Pałacu Brzeźno Spa & Golf, należącym do Marzeny i Krzysztofa Gradeckich, założycieli firmy dystrybucyjnej PGD Polska i sieci drogerii Jasmin. Podczas turnieju swoje produkty będą mogli zaprezentować jego uczestniczkom zwycięzcy tegorocznego rankingu Perły Rynku Kosmetycznego organizowanego przez „Wiadomości Kosmetyczne”.

(fot. materiały prasowe)

Turniej Brunetki, Blondynki przeznaczony jest  dla golfistek, które chcą rywalizować i wygrywać, a potem się bawić (turniej rankingowy PZG), pań, które chcą pograć w golfa ale przede wszystkim wziąć udział w dobrej zabawie (turniej z formacie stableford netto) oraz nie golfistek, które miały szanse poznać i być może pokochać golfa biorąc udział w profesjonalnej Akademii. W ubiegłym roku turniej odbywał się pod hasłem „Viva Italia!” (zobacz zdjęcia).  Tym razem motywem przewodnim turnieju będą Karaiby.

Uczestniczki turnieju będą nie tylko walczyć o zwycięstwo, ale także świetnie się bawić w egzotycznych rytmach oraz skorzystać z zabiegów dostępnych w pałacowej strefie spa. Oddadzą się również w ręce stylistów i poznają ciekawe nowości kosmetyczne. Do zaprezentowania swoich produktów podczas wydarzenia zostały bowiem zaproszone wybrane firmy spośród tych, które w tym roku zdobyły tytuł Perły Rynku Kosmetycznego w rankingu organizowanym przez „Wiadomości Kosmetyczne”. Jest to efekt zaangażowania sieci drogerii Jasmin w wybór najlepszych nowości kosmetycznych zgłoszonych do tegorocznej edycji rankingu. W jego jury zasiadają eksperci mający wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej – menedżerowie odpowiedzialni za zamówienia produktów do sieci drogeryjnych, którzy osobiście testują produkty i wystawiają im ocenę.

– Tegoroczna edycja  konkursu Perły Rynku Kosmetycznego była wyjątkowa – mówi Teresa Stachnio, członek zarządu sieci Jasmin, od kilku lat zasiadająca w jury konkursu. – W szranki stanęło wiele nowych marek. Okazały się tak interesujące, a ich produkty i strategia działania tak idealnie dopasowane do rynkowych trendów, że postanowiliśmy dalej promować je wśród konsumentów. Pod hasłem „Perły Rynku Kosmetycznego w drogeriach Jasmin” będziemy wprowadzać i specjalnie promować wybrane marki w naszej sieci. Dodatkowo zaprosiliśmy niektórych producentów do współpracy przy organizacji piątej edycji Kobiecego Turnieju Golfowego Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy. Będą mieli okazję zaprezentować swoje kosmetyki wyjątkowemu gronu konsumentek biorących udział w turnieju – kobietom biznesu, ceniącym innowacyjne produkty wysokiej jakości – podkreśla Teresa Stachnio.

W kosmetycznej strefie swoje produkty zaprezentują firmy i marki: Herla – luksusowa pielęgnacja twarzy, Foreo – soniczne szczoteczki do mycia twarzy i zębów, Shecell – kremy z biopolimerem, Sarantis – STR8 AHEAD, DenTek – akcesoria do pielęgnacji jamy ustnej

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony