Do warunków domowych najłatwiej przenieść drobne usługi, jak stylizacja paznokci. Część kosmetyczek i stylistek już zapowiada, że przeniosą się ze swoją działalnością w szarą strefę

Do warunków domowych najłatwiej przenieść drobne usługi, jak stylizacja paznokci. Część kosmetyczek i stylistek już zapowiada, że przeniosą się ze swoją działalnością w szarą strefę (fot. shutterstock)

Strona 2 z 2

Od zeszłego roku objaśniamy salonom przepisy Polskiego ładu". Coraz częściej mamy wrażenie, że tłumaczymy ludziom jakiś absurd. Promujemy uczciwe płacenie podatków i działalność zgodną z przepisami, ale teraz zaczyna brakować nam racjonalnych argumentów. Rozumiemy wszystkich, którzy chcą nakarmić rodzinę. Państwo nie powinno wiązać im pętli na szyi, lecz tworzyć uczciwe warunki do rozwoju – skomentował dla wyborcza.biz Michał Łenczyński, założyciel i lider Beauty Razem. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony