REKLAMA

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Miejsce: Dubai International Convention and Exhibition Centre

Data rozpoczęcia: 15.04.2019

Data zakończenia: 17.04.2019

Polskie stoisko narodowe na targach w Dubaju w 2018 r.

Polskie stoisko narodowe na targach w Dubaju w 2018 r. (fot. materiały prasowe)

Ponad 80 polskich firm kosmetycznych weźmie udział w targach kosmetycznych Beautyworld Middle East w Dubaju. To jedno z największych wydarzeń dla branży kosmetycznej na świecie. Targi rozpoczynają się już 15 kwietnia.

Beautyworld Middle East Dubai są największymi międzynarodowymi targami handlowymi dla produktów kosmetycznych oraz z kategorii pielęgnacji włosów, zapachów, a także sfery well-being na Bliskim Wschodzie oraz jednym z trzech największych wydarzeń dla branży na świecie. W ciągu zaledwie trzech dni targowych odwiedzający mają szansę osobistego spotkania się oraz nawiązania relacji biznesowych z ponad 1700 firmami oraz poznania najświeższych trendów.

Beautyworld Middle East odwiedza rokrocznie ponad 36 tys. gości, dzięki czemu są one kluczowym wydarzeniem handlowym oraz networkingowym w regionie Bliskiego Wschodu. W celach biznesowych spotykają się tu kupcy, dystrybutorzy, producenci, przedstawiciele hoteli i spa, sprzedawcy i hurtownicy, konsultanci i trenerzy, importerzy i eksporterzy, kosmetolodzy, stowarzyszenia handlowe i agencje rządowe oraz profesjonaliści z obszaru beauty i hair.

Beautyworld Middle East 2019

Liczba wystawców: 1738

Liczba reprezentowanych krajów: 62

Liczba odwiedzających: 36 693 z 143 krajów

Pawilony narodowe: 25

24. edycja targów odbędzie się w dniach 15-17.04.2019 w Dubai International Convention and Exhibition Centre. Po raz kolejny Polska będzie miała niezwykle silną reprezentację na targach, niespełna miesiąc po targach Cosmoprof w Bolonii w wydarzeniu weźmie udział ponad 80 polskich firm kosmetycznych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu będzie gospodarzem narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego w hali nr 6 (stoisko G12), na którym prezentowane będą osiągnięcia polskiego przemysłu kosmetycznego, a także potencjał do rozwijania współpracy z naszymi przedsiębiorstwami.

Wszyscy obecni na targach polscy przedsiębiorcy będą mogli bezpłatnie wykorzystać przesterzeń stoiska PAIH jako miejsce spotkań B2B, a także do ekspozycji własnych materiałów reklamowych. Przez cały czas trwania targów do dyspozycji gości będzie również branżowi eksperci, którzy będą udzielać szczegółowych informacji o sektorze.

16 kwietnia o godz. 14.00 odbędzie się konferencja prasowa na temat polskiego sektora kosmetycznego z udziałem lokalnych i międzynarodowych dziennikarzy oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony