REKLAMATestowane przez WK

Czy e-commerce jest kanałem, który zagwarantuje strategiczną stabilność w niepewnych czasach? Jakie są szanse i zagrożenia stojące przed branżą kosmetyczną w e-commerce? Czym wygrać w walce o marże w czasach kryzysu? Na te i wiele innych pytań odpowie Tomasz Choroszewski, Chief Strategy Officer w K2 Precise podczas webinaru, który rozpocznie się dziś 6 grudnia 2022 już o godz. 11.00 i otworzy cykl spotkań eksperckich poświęconych e-commerce, organizowanych przez Wiadomości Kosmetyczne wraz z K2Precise (Grupa K2).

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

E-commerce, perspektywy dla rynku kosmetycznego i czynniki, które będą warunkować dalsze utrzymanie się e-biznesów na rynku - to tytuł webinaru, z którym startujemy dziś, już o godz. 11.00.

Czy e-commerce jest kanałem, który zagwarantuje strategiczną stabilność w niepewnych czasach? Jakie są szanse i zagrożenia stojące przed branżą kosmetyczną w e-commerce? Czym wygrać w walce o marże w czasach kryzysu?

Na te i wiele innych pytań odpowie Tomasz Choroszewski, Chief Strategy Officer w K2 Precise podczas dzisiejszego webinaru, który otworzy cykl spotkań eksperckich poświęconych e-commerce, organizowanych przez Wiadomości Kosmetyczne wraz z K2Precise (Grupa K2).

Podczas webinaru zostanie m.in. przedstawiona estymacja na najbliższe lata dla rynku e-commerce, który ma urosnąć do 187 mld zł, ze szczególnym naciskiem na rynek kosmetyków online, który to stanie się jedną z trzech najszybciej rosnących kategorii w e-commerce.

Agenda webinaru:

1. Rynek e-commerce

2. Beauty na tle pozostałych segmentów w e-commerce - Jeden z trzech koni

pociągowych rynku e-commerce

3. Elementy odpowiedzialne za wzrost segmentu

a. Inflacja cenowa

b. Penetracja populacji i demografia

c. Uchodźcy

4. Efekt wojny a zachowania konsumenckie w e-commerce

a. Negatywne nastroje

b. Presja na cenę

c. Znaczenie marki

5. Gdzie szukać wzrostu w kryzysie?a. Dane i precyzyjny marketing

b. Marka i jakość

c. Polityka cenowa i benefity

d. Content is still King

6. Rekomendacje

Dzięki udziałowi w webinarze jeden z uczestników otrzyma również bezpłatną indywidualną konsultację w agencji K2 Precise.

Webinar poprowadzi Tomasz Choroszewski, Chief Strategy Officer w K2 Precise – absolwent Uniwersytetu SWPS na wydziale Psychologii w Warszawie i doświadczony manager związany z rynkiem mediów interaktywnych od ponad 18 lat. To również ekspert w zakresie strategii mediowych i optymalizacji sprzedaży online dla marek Retail i FMCG; komentator rynkowy, prelegent, autor publikacji branżowych o tematyce związanych z efektywnością mediów. W agencji K2 Precise odpowiada między innymi za bieżący rozwój sprzedaży online klientów z kategorii Beauty & Fashion.

Rejestracja na webinar: ZAPISZ SIĘ  

K2 Precise specjalizuje się w kampaniach digitalowych i wszechstronnym wsparciu w obszarze mediów. Jest częścią Grupy K2, która dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi w obszarach transformacji cyfrowej i marketingu digitalowego, oparte o zaawansowaną analitykę i tworzenie rozwiązań software.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony