REKLAMAOCEANIC_Główny Wrzesień
Największe w Europie targi naturalnych i organicznych produktów odbyły się w gigantycznej hali London ExCeL 7 i 8 kwietnia.

Największe w Europie targi naturalnych i organicznych produktów odbyły się w gigantycznej hali London ExCeL 7 i 8 kwietnia. (fot. Wiadomosci Kosmetyczne)

Za nami Natural & Organic Products Europe 2019 – największe w Europie targi naturalnych i organicznych produktów, które odbyły się w gigantycznej hali London ExCeL 7 i 8 kwietnia. Wystawcy z całego świata zaprezentowali tam swoje organiczne, naturalne i ekologiczne produkty, w tym kosmetyki. Nikt nie ma wątpliwości, że używanie naturalnych produktów nie są jest tylko trendem, ale ruchem społecznym i stylem życia. 

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

Londyńskie targi w cyfrach przedstawiają się imponująco - Natural & Organic Products Europe 2019 odwiedziło ponad 10 000 wszystkich uczestników, w tym 1300 spoza Europy. W wydarzeniu wzięło udział 700 wystawców z 83 krajów a obsługiwało je prawie 150 dziennikarzy z całego świata, w tym "Wiadomości Kosmetyczne".

30 proc. odwiedzających targi stanowili kupcy detaliczni, 21 proc. dystrybutorzy / hurtownicy, 18 proc. producenci / dostawcy, 14 proc. świadczy usługi biznesowe / inne, 9 proc. to osoby zajmujące się zdrowiem /urodą/ wellness i kupujący.

Ponad 10 000 uczestników przybyło na targi nie tylko z Europy, ale najwięcej  uczestników było z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Irlandii, Holandii, Francji, Włoch, Niemiec, Szwecji, Danii i USA.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony