REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

9 października 2018, 14:17wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. Shootit/Wiadomosci Kosmetyczne)

Ponad 450 menedżerów reprezentujących firmy kosmetyczne, handel i usługi wzięło udział w VI Forum Branży Kosmetycznej, które odbyło się 2 października 2018 r. w Warszawie. Forum na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych biznesowych spotkań poświęconych rynkowi kosmetycznemu. Jedyne w pełni branżowe, którego najważniejszym celem jest łączenie ze sobą partnerów działających w biznesie kosmetycznym.  Forum organizowane jest przez wydawcę „Wiadomości Kosmetycznych” – czołowego magazynu na rynku prasy B2B poświęconego rynkowi kosmetycznemu.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Wyjątkowa formuła Forum Branży Kosmetycznej, na którą składają się wykłady, dyskusje panelowe, indywidualne spotkania biznesowe oraz targi top produktów, idealnie się sprawdza i owocuje dynamicznym rozwojem projektu. W tym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 450 osób związanych z biznesem kosmetycznym z Polski i z zagranicy.

Po raz pierwszy program Forum powstawał przy współpracy z Polskim Związkiem Przemysłu Kosmetycznego (PZPK) –  organizacją zrzeszającą ponad 170 firm związanych z branżą kosmetyczną i działającą na rzecz jej rozwoju. Patronem wydarzenia była także Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) odpowiedzialna za rządowy projekt promocji polskich marek kosmetycznych na rynkach zagranicznych.

Spotkanie handlu i producentów
Konferencja cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród producentów, ale i menedżerów reprezentujących sieci handlowe. W VI Forum Branży Kosmetycznej uczestniczyli przedstawiciele czołowych sieci drogeryjnych, perfumeryjnych, aptecznych, sklepów wolnocłowych, sieci dyskontów, super-  i hipermarketów, a nawet stacji paliw działających w Polsce. Z ofertą producentów zapoznali się menedżerowie – prezesi, dyrektorzy działu zakupów, category managerowie m.in. z  firm: Douglas Polska, Hebe, Drogerie Natura, Kontigo, Super-Pharm, Blue Stop, Drogerie Jasmin, Drogerie Jawa,   Drogerie Laboo, Drogerie Noel, DP Drogerie Polskie, Kosmeteria - Eksperci Urody, Drogerie Sekret Urody, Polska Sieć Drogerii Vica, Legardere Duty Free  (Aelia Polska, Relay, Inmedio, World of Beauty & Art), Baltona, Cefarm Apteki (Farmacol), Cosmedica Drogeria i Apteka, DOZ Dbam o Zdrowie, Dr Max, Gemini Apteki, Hebe Apteki, Ziko, Biedronka, Carrefour, E.Leclerc,  Lidl,  Lotos, Kolporter,  Małpka.
Nie zabrakło reprezentantów perfumerii i drogerii internetowych, takich jak Perfumesco.pl, Superkoszyk.pl, Bdsklep.pl, Frisco.pl a także hurtowni i firm dystrybucyjnych, m.in.: Błysk, Davi, Grupa Delko, Grupa Południe, Navo Orbico, PGD Polska, Sonia, An-Mar, Mini-Max Agencja Promocyjno-Handlowa, Temido Dystrybutor Kosmetyków.

Forum Branży Kosmetycznej nabiera coraz bardziej międzynarodowego charakteru. Polscy producenci mieli okazję nawiązać kontakty z menedżerami reprezentującymi Alibaba Group, którzy wprowadzają europejskie marki na tę największą platformę e-commerce działającą w Chinach. Do Warszawy przylecieli również przedstawiciele Fozzy Group – jednego z największych ukraińskich detalistów, rozwijającego m.in. sieć drogerii połączonych z aptekami oraz hiper- i supermarketów, którzy poszukiwali w Polsce dostawców kosmetyków, produktów do higieny oraz chemii gospodarczej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony