REKLAMA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

21 lutego 2019, 11:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W kampanii reklamowej Revlon stawia na siłę kobiet

W kampanii reklamowej Revlon stawia na siłę kobiet (fot. revlon.com)

Marka Revlon zaprezentowała swoją kampanię reklamową, która ma na celu wzmocnienie pozycji kobiet podczas promowania nowej kolekcji podkładów PhotoReady Candid.

REKLAMA

Kampania Revlon, która rozpoczęła się na wszystkich platformach medialnych, odbędzie się z udziałem ambasadorek marki takich jak Gal Gadot, Ashley Graham, Adwoa Aboah i Eniola Abioro. Podczas promocji nowej kolekcji podkładów ambasadorki podzielą się osobistymi opowieściami.

Reżyser Mario Sorrenti nakręcił ambasadorki marki w 360-stopniowych filmach i zdjęciach. Cała kampania jest zaprojektowana tak, aby zachęcała kobiety do bycia wiernymi sobie, dumy z naturalnego wyglądu i osiągania swoich celów.                        

Revlon planuje rozszerzyć zasięg swojej kampanii "I Can. So I Did" poza swoich 1,8 mln obserwujących na Instagramie, współpracując z ambasadorkami i infuencerkami, które opublikowały wzmianki o niej w ciągu ostatnich kilku dni. Obejmuje ona również upominki konsumenckie takie jak nagroda o wartości 4000 dolarów, pakiet podróżny dla dwojga do Nowego Jorku, jednodniowa opieka mentorska z dyrektorami Revlon w Nowym Jorku i udział w sesji zdjęciowej.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony