REKLAMAPPH - baner główny - lipiec 2019 r.

WYDARZENIA I PREMIERY

 

21 lutego 2019, 11:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W kampanii reklamowej Revlon stawia na siłę kobiet

W kampanii reklamowej Revlon stawia na siłę kobiet (fot. revlon.com)

Marka Revlon zaprezentowała swoją kampanię reklamową, która ma na celu wzmocnienie pozycji kobiet podczas promowania nowej kolekcji podkładów PhotoReady Candid.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (lipiec 2019)

Kampania Revlon, która rozpoczęła się na wszystkich platformach medialnych, odbędzie się z udziałem ambasadorek marki takich jak Gal Gadot, Ashley Graham, Adwoa Aboah i Eniola Abioro. Podczas promocji nowej kolekcji podkładów ambasadorki podzielą się osobistymi opowieściami.

Reżyser Mario Sorrenti nakręcił ambasadorki marki w 360-stopniowych filmach i zdjęciach. Cała kampania jest zaprojektowana tak, aby zachęcała kobiety do bycia wiernymi sobie, dumy z naturalnego wyglądu i osiągania swoich celów.                        

Revlon planuje rozszerzyć zasięg swojej kampanii "I Can. So I Did" poza swoich 1,8 mln obserwujących na Instagramie, współpracując z ambasadorkami i infuencerkami, które opublikowały wzmianki o niej w ciągu ostatnich kilku dni. Obejmuje ona również upominki konsumenckie takie jak nagroda o wartości 4000 dolarów, pakiet podróżny dla dwojga do Nowego Jorku, jednodniowa opieka mentorska z dyrektorami Revlon w Nowym Jorku i udział w sesji zdjęciowej.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony