REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019
firma Hean na targach Cosmoprof w Bolonii

firma Hean na targach Cosmoprof w Bolonii (fot. materiały prasowe)

Ostatnim sukcesem polskiej firmy Hean jest wejście na rynek irański. Firma zwiększa zarówno sprzedaż eksportową, jak i na krajowym rynku.

REKLAMAKongresFMCG_belka

– Na rynkach zagranicznych ten rok i kolejne będą należały do polskich firm kosmetycznych – twierdzi Tomasz Głowiński, menedżer sprzedaży w Fabryce Kosmetyków Hean. Dowodem na to jest zainteresowanie, jakim cieszą się polscy producenci na zagranicznych targach, oraz wciąż napływające nowe zapytania od klientów z zagranicy.

Ostatnim sukcesem marki Hean jest wejście na rynek irański, który jest bardzo wymagający pod względem formalnym. – Kosztowało nas to półtora roku przygotowań rozmaitych dokumentów, ale udało się. W tej chwili jesteśmy na ostatniej prostej do sfinalizowania zamówień – mówi Tomasz Głowiński. Produkty Hean są również szeroko dostępne w Europie, gdzie firma współpracuje z coraz większą liczbą dystrybutorów, oferujących markę na wyłączność. Znakomicie radzi sobie także na rynkach arabskich, w rejonie Zatoki Perskiej, a także w południowej Afryce. W marcu firma będzie obecna na targach Cosmoprof w Bolonii, w maju wybiera się do Dubaju, a jesienią planuje wyjazd na targi do Hongkongu. – Dlatego sądzę, że ten rok, podobnie jak ubiegły, uda nam się zamknąć bardzo poważnymi wzrostami w sprzedaży zagranicznej – mówi Tomasz Głowiński.

Hean rozszerza również dystrybucję na krajowym rynku. W ubiegłym roku firma podpisała umowę z drogeriami Hebe i sukcesywnie zwiększa swoją w nich obecność, tak by do końca roku szafy z kosmetykami Hean stanęły w każdej drogerii należącej do sieci. Marka współpracuje także z siecią Rossmann i supermarketami Kaufland. Obecna jest też w drogeriach tradycyjnych.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony