REKLAMANatura Medica_glowny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

 

8 listopada 2018, 11:31wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Organizacje wymagające wsparcia w danych regionach wskazali sami pracownicy Rossmanna, a następnie wybrali je sami klienci

Organizacje wymagające wsparcia w danych regionach wskazali sami pracownicy Rossmanna, a następnie wybrali je sami klienci (fot. materiały prasowe/Rossmann)

Klienci Rossmanna robili zakupy skanując aplikację Rossmann PL, dzięki czemu sieć podarowała produkty o wartości 5 mln zł 222 organizacjom w całej Polsce.  

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (lipiec 2019)

 „W kwietniu 2017 r. uruchomiliśmy dla naszych klientów aplikację umożliwiającą wstąpienie do Klubu Rossmann. Zależało nam, by zaproponować coś więcej niż samą aplikację z indywidualną ofertą oraz dodatkowymi rabatami. Dlatego dokonując zakupów nasi klienci jednocześnie wspierali lokalne organizacje pomagające potrzebującym: dzieciom, chorym, osobom starszym, bezdomnym zwierzętom. W ubiegłym roku wsparliśmy w ten sposób 147 instytucji: domów dziecka, domów samotnych matek, hospicjów czy schronisk produktami o wartości 3,5 miliona złotych” – pisze firma w komunikacie.

W tym roku, w ramach II edycji akcji „Pomagamy jak umiemy”, Rossmann przekazał produkty o wartości 5 mln zł aż 222 instytucjom w całej Polsce. Akcja trwała od 1 stycznia do 31 października 2018 r. Aplikacja działała jak „skarbonka”. Organizacje wymagające wsparcia w danych regionach w kraju wskazali sami pracownicy Rossmanna. Następnie na stronie  internetowej Rossmanna odbyło się głosowanie i to ostatecznie klienci zadecydowali, kto w tym roku dostał wsparcie. We wszystkich  drogeriach pojawiły się informacje o tym, dla kogo zbierane są środki. Pomoc – w postaci kosmetyków, chemii, pieluch, karmy – trafiła już do wszystkich organizacji. Domy dziecka, hospicja czy schroniska same decydowały o tym, co im się najbardziej przyda z oferty dostępnej w Rossmannie.

Na stronie www.rossmann.pl/pomagamy dostępna jest lista organizacji, które skorzystały ze wsparcia. Akcja „Pomagamy jak umiemy” będzie kontynuowana  w 2019 roku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony