REKLAMATargi Kraków - baner główny - marzec 2019

WYDARZENIA I PREMIERY

 

15 lutego 2018, 12:27wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Winter Foch - loteria konsumencka marki Evrēe

Winter Foch - loteria konsumencka marki Evrēe (fot. mat. prasowe)

Ruszyła loteria konsumencka marki Evrēe pod hasłem Winter Foch. Jej wsparciem są działania PR, kampania reklamowa w prasie, internecie oraz materiały POS w punktach sprzedaży. Akcja trwa do 18 marca 2018 r.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Główna nagroda w loterii konsumenckiej Evrēe Winter Foch to bon o wartości 10 tys. zł na dowolną wycieczkę z oferty partnera loterii – biura podróży Itaka. Oprócz tego, co tydzień można wygrać karty podarunkowe do sklepu kolejnego partnera – answear.com – o wartości 200 zł, a co godzinę bon o wartości 50 zł na zakupy kosmetyków Evrēe.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w dniach do 18 marca br. kupić dowolny produkt marki Evrēe, zachować dowód zakupu, zarejestrować zgłoszenie na stronie loterii oraz zagrać w dostępną na stronie grę. Informacja o nagrodzie III stopnia, a więc o bonie na zakupy kosmetyków, pojawia się od razu po dokonaniu zgłoszenia.

–  Celem loterii jest nie tylko zwiększenie sprzedaży produktów Evrēe, ale również umocnienie wizerunku marki jako bardzo lifestylowej, atrakcyjnej dla młodej grupy odbiorców i takiej, która komunikuje się z konsumentem w niesztampowy sposób – mówi Weronika Kowalczuk, brand manager marki Evrēe.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony